Žolelių mišinys Schwedenbitter (Maria Treben)

 

 

 

"Tai tikras gyvenimo eliksyras, gera priemonė sveikatai palaikyti, kurios neturėtų trūkti kiekvienoje namų vaistinėlėje"  Maria Treben

Bitterer Schwedentropfen 90,2 g pagal Maria Treben recepto originalą -Žolelių mišinys tinktūrai gaminti, užpilant dviem 0,7l  talpos  buteliais 38%  stiprumo degtine

Ši naminė tinktūra iš 11 žolelių, dėl kurių ypatingų savybių, sudėties ir proporcijų poveikis atsiskleidžia būtent šiame mišinyje. Lašeliai naudojami kaip universali sveikatinimo priemonė, nes gerina virškinimą, šalina iš organizmo šlakus ir  toksinus, šalina vidurių užkietėjimą, valo kraują, reguliuoja organizmo skysčių klampumą, skystina ir šalina gleives, gerina limfos pratekėjimą.

Sudėtis: kartusis kietis, vaistinės šventagaršvės šaknis, maninis uosis, Venecijos teriakas (be jūros svogūno), ciberžolės šaknis,  senos lapai, rabarbarų šaknis, bestiebio sausažiedžio šaknis, mira, natūralus kamparas (iš kamparinių cinamonų), šafranas.

Paruošimas: žolelės suberiamos į 2 litrų stiklainį ir užpilamos  dviem 0,7 litro buteliais gera 38%-40%  stiprumo degtine ir paliekama 14 dienų saulėje arba šiltoje, šviesioje vietoje ir kasdien papurtoma. Po 14 dienų mišinys dar kartą gerai supurtomas ir nukošiamas tik naudojimui skirtas tinktūros kiekis  į mažesnį indelį, gerai uždaromas  ir laikomas šaltai. Likęs mišinys su žolelėmis laikomas tamsioje vietoje neribotą laiką. Kuo ilgiau laikomas, tuo jis veiksmingesnis.

Svarbu žinoti:

Negaminti tinktūros iš puses pakelio turinio, nes 11 žolelių mišinio nepadalinsite. Be to degtine užpilta tinktūra   gali stovėti daugelį metų, o žolelių mišinio galiojimas tik 3 metai nuo pagaminimo datos.

Nepilti ant žolelių spirito ar naminės degtinės, stipresnių nei 40% sunaikinsite žolelių veikliąsias savybes. Šiuo atveju spiritą reikia atskiesti iki reikiamo stiprumo.

Neplikyti žolelių mišinio vandeniu  – tai NE žolelių arbata. Vandeniu skiedžiama ir vartojama tik PAGAMINTA IR PARUOŠTA VARTOJIMUI TINKTŪRA.

Vartojimas: profilaktiškai rytais ir vakarais po arbatinį šaukštelį atskiestos tinktūros. (1 šaukštelis tinktūros pusei stiklinės žolelių arbatos ar vandens). Sunegalavus (nesvarbu dėl ko) geriama po 3 atskiestus arbatinius šaukštelius.

Šią tinktūrą galima naudoti ir išoriškai. Šiuo atveju, jos skiesti nereikia. Ja galima įtrinti skaudamas vietas. Galima dėti kompresus: priklausomai nuo vietos, sudrėkinti vatos ar lignino tinktūra Schwedenbitter ir uždėti ant skaudamos vietos, prieš tai odą patepant medetkų tepalu. Ant viršaus uždėti politileno plėvelę, aprišti audiniu. Kompresą laikyti 2-4 valandas, priklausomai nuo ligos. Jei kompresas toleruojamas, tai galima kompresą palikti ir per naktį. Jei oda sudirgsta, kompresą laikyti trumpiau. Jei oda yra alergiška, plėvelės nenaudoti, aprišti tik skepeta. Jokiu būdu nepamiršti patepti odą riebalais!

Svarbu: kompresams ir įtrinimams naudojamos ir  pačios žolelės, jos dar veiksmingesnės, todėl išmirkusių žolelių NEIŠMESKITE.

Vartojimo galimybės išsamiai aprašytos Maria Treben knygoje „Vaistingieji augalai iš gamtos vaistinės“,2005 leidykla "Algarvė".

 

Kaina: 35.00Lt.

 

 

Schwedentropfen koncentratas BE alkoholio

 

Schwedentropfen koncentratas BE alkoholio

 

Žolelių mišinio Schwedenbitter užpilo koncentratas be alkoholio yra puiki alternatyva vaikams, taip pat žmoniems, visiškai netoleruojantiems alkoholio ar tiems, kurie kategoriškai nusistatę prieš alkoholį.

Koncentrato veikliųjų medžiagų sudėtis ir proporcijos visiškai atitinka lašelių Bitterer Schwedentropfen, kuriuos pasigaminame patys, sudėtį. Koncentratas gaminamas iš žolelių mišinio Kleiner Schwedenbitter, kuris taipogi yra gaminamas užpilant alkoholiu, kuris po tam tikro laiko yra pašalinamas. Koncentrato poveikis yra visiškai tas pats, kaip ir tinktūros. 30 ml koncentrato atitinka 0.7L pagamintos tinktūros.

Kadangi tai yra Schwedentropfen koncentratas, pakanka 1-2 lašelius įlašinti į vandenį  ar arbatą.

 Kaina:69.00Lt.