Tabletes Fohow GAOSIAN

 

Šiame preparate suderintos atkuriamoji ir valomoji funkcijos. Jis yra natūralus sveikatos palaikymo ir papildomo organizmo maitinimo produktas. „Gaosian" rekomenduojamas žmonėms, sergantiems hiperlipemija, hipertonija, hiperglikemija, turintiems antsvorį.


 Sudėtis: konžakas, chitozanas, spirulina, skaidulinė ląsteliena iš įvairių vaisių ir daržovių.

 Pakuotė: 144 tabletės po 0,7 gr.


„Fohow" korporacijos dukterinės įmonės „Ju Dė" Sveikos mity­bos produktų Mokslinio tyrimo instituto specialistų grupė, remdamasi Tradicinės kinų medicinos teorija apie mitybą ir gyvenimo puoselėjimą, sukūrė puikų aukštos kokybės preparatą „Gaosian".

 

Pagrindiniai komponentai ir indikacijos:

1. Konžakas. Pagrindinis konžako profilaktinis ir gydomasis poveikis pasireiškia riebalų, cukraus ir cholesterolio kiekio mažinimu kraujyje, toksikozės pasekmių šalinimu, gydant piktybinius navikus, patogeninių bakterijų virškinamajame trakte augimo mažinimu. Pasižymi puikiu poveikiu antsvorį turintiems žmonėms bei esant vidurių užkietėjimui. Yra profilaktinė ir pagalbinė gydomoji priemonė, esant navikinėms žarnyno, virškinamojo trakto ir kitų organų ligoms. Konžakas nepaprastai turtingas unikalių maistinių komponentų. Remiantis tyrimų duomenimis, 100-e gramų Konžako gumbastiebių yra iki 50 g. Konžako gliukomanano (KGM); taip pat yra gliukozės, fruktozės, cukrašvendrių cukraus. Pastarųjų metų tyrimai parodė, kad Konžako gliutomananas, esantis Konžake. veiksmingai mažina cukraus kiekį sergantiems cukriniu diabetu. Konžakas drėgnoje terpėje turi savybę labai (daugiau nei 30 kartų!) išbrinkti, todėl, vartojant "Gaosian", sukeliamas sotumo ir skrandžio pilnumo jausmas, pailgėja maisto buvimo skrandyje laikas.

2. Chitozanas - tai vienintelė gamtinė šarminio pobūdžio poli­sacharidų rūšis; tai ir sąlygoja jos svabias fiziologines funkcijas. Patekęs į žmogaus organizmą, Chitozanas virškinamajame trakte praktiškai nepasisavinamas. Dėl šios priežasteis jis priskiriamas vienai iš maistinių skaidulų rūšių. Chitozanas reguliuoja ir gerina virškinamojo trakto veiklą, pasižymi atkuriamuoju ir profi­laktiniu poveikiu skrandžio gleivinei. Chitozanas padeda stiprinti imunitetą, stabdo vėžinių ląstelių augimą, turi savybę mažinti kraujo spaudimą, cukraus ir lipidų kiekį kraujyje. Energingai šalina toksinus ir sunkiuosius metalus iš organizmo. Riebalai ir sunkieji metalai kartu su Chitozanu per žarnyną yra pašalinami iš organiz­mo vidinės terpės. Tai padeda nutukimo ir širdies bei kraujagyslių ligų profilaktikai.

3. Skaidulinė augalinės kilmės ląsteliena - tai stambiamolekulinė celiuliozė. Ji, kaip ir Chitozanas, užima virškinamajame trakte didelį tūrį, sukeldama sotumo pojūtį bei mažindama apetitą; tokiu būdu padeda mažinti svorį. Skati­na žarnyno perilstaltiką, virškinamųjų sulčių sekreciją, tinka diabeto ir vidurių užkietėjimo profilaktikai. Padeda iš tirpios celiuliozės žarnyne susiformuoti želės pavidalo masei, kuri sulėtina cukraus pasisavinimą ir daro pastebimą poveikį cukraus mažinimui kraujyje. Gausi skaidulinė ląsteliena padeda storojo žarnyno mikroflorai gaminti daugelį vitaminų, taip pat padeda per virškinamąjį traktą iš žmogaus organizmo šalinti toksinus.

4. Spirulina - tai daugeliui žinomas natūralios kilmės žaliasis dum­blis. Ekologiškai švarių produktų tarpe Spirulina yra aminorūgščių, vitaminų ir mikroelementų koncentracijos čempionas. Šio dumblio pasisavinimas - 95% (nes ji neturi ląstelių su tvirtomis molekulinėmis sienelėmis). Tarp visų natūralių produktų Spiruli­na turi didžiausią baltymų kiekį — 65%! O pagal PSO duomenis Spirulina saugo žmogaus organizmą beveik nuo dviejų trečdalių ligų. Be to, šis vertingas dumblis turi labai retą augalinės kilmės produktams elementą - fitocianiną, kuris stimuliuoja medžiagų apykaitą ir stiprina imuninę sistemą.

Mūsų maisto sudėtis nesubalansuota. Vis dažniau pastebimas ląstelinis badas, kuris paprastai yra lydimas nutukimo: žmogus gauna labai daug kalorijų, bet negauna pakankamo kiekio maistinių medžiagų. Dumbliai, ypatingai mikrodumbliai, yra labai svarbūs sveikatai, nes suteikia organizmui vertingų ir gyvybiškai svarbių medžiagų. Be to, tai - mažai kaloringas produktas. Tai pačias rimčiausias mūsų laikmečio sveikatos problemas šalinanti priemonė.

Kadangi patekusi į žmogaus organizmą skaidulinė ląsteliena ima siurbti drėgmę, plėstis ir brinkti, ji padidina žarnyno tūrį. Šis procesas padeda suminkštinti išmatų masę ir sudaro sąlygas daug lengviau ir greičiau išsituštinti. Be to, šie procesai skatina žarnyno perilstatiką, mažina sąstovį ir galimybę pasisavinti toksinus žarny­ne. Dar prisideda ir Chitozano gebėjimas prisijungti toksinus ir sunkiuosius metalus, sudarantis sąlygas juos pašalinti iš organizmo su išmatomis ir kartu drėkinantis žarnyną. Tai sustiprina gydymo efektą vidurių užkietėjimo ir hemorojaus atvejais.

Pastaruoju metu maistas tampa vis rafinuotesnis. Visur pastebima tendencija su maistu suvartoti vis mažiau maistinių skaidulų. Aukšto kaloringumo maistas, turintis labai daug baltymų, riebalų ir angliavandenių, skatina nutukimą, cukrinį diabetą, širdies ligas, hipertoniją ir kt. Šie faktai atkreipė ypatingą mokslininkų dėmesį, todėl mitybos praktikoje ir atsirado maistinės tabletės „Gaosian". Aprūpindamas žmogaus organizmą pakankamomis maisto medžiagomis, šis produktas taip pat padeda šalinti iš organizmo daugybę kenksmingų medžiagų, toksinų ir riebalų perteklių.

„Atnaujinimas" ir „valymas" - tai dvi funkcijos viename produkte!

 


Maistinės tabletės "Gaosian" (Fohow Gaoqian)

Šiame preparate yra suderintos atstatomoji ir valomoji funkcijos, jis nepaprastai vertingas mitybai, palankus ilgaamžiškumui. Produktas pagamintas naudojant šiuolaikines helatų gamybos technologijas. Maistinės tabletės „Gaosian" užtikrina organizmui būtiną mitybą.

Vartojant tabletes „Gaosian", skaidulinė ląsteliena valo žarnyną - „supakuoja" žalingus riebalus ir šalina iš organizmo, gerina cukraus pasisavinimą, todėl išsiplečia galimybės mėgautis delikatesais ir vartoti skanų (bet ne visada naudingą) maistą, kartu išsaugant sveiką organizmo būklę. Šis preparatas - tai nepamainomas mitybos palydovas pilniems ir kenčiantiems dėl nutukimo žmonėms, o taip pat su "3-jų hipersindromų" (hipertonija, hiperglikemija, hiperlipidemija) simptomais.

 

Konžakas (Konjak flour) - tai mažai kaloringas, turintis daug skaidulų tradicinis mitybos sferos preparatas. Jis taip pat yra ir augalinis unikalių savybių turintis farmacinis preparatas. Konžakas gavo garbingą virškinamojo trakto „Daktaro-valytojo" vardą. Svarbiausias Konžako veikimas - riebalų, cukraus ir cholesterolio kiekio kraujyje mažinimas, bakterijų augimo stabdymas, humoralinio skysčio sekrecijos skatinimas, kraujo sąstovio šalinimas. Pasižymi puikiu poveikiu antsvorį turintiems žmonėms, esant vidurių užkietėjimui, širdies ir kraujagyslių ligoms, yra profilaktinė ir pagalbinė gydymo priemonė esant žarnyno, stemplės, galvos smegenų vėžinėms ligoms ir kitais atvejais. Nepaprastai turtingas unikaliais maistiniais komponentais: 100-e g Konžako gumbastiebių yra 50 g. Konžako gliukomanano, taip pat gliukozės, fruktozės, cukrašvendrių cukraus. Pastarųjų metų tyrimai parodė, kad Konžake esantis gliukomananas (KGM) pasižymi puikiu cukraus kiekį mažinamuoju veikimu sergantiems cukriniu diabetu. Kadangi preparato medžiagos molekulės yra gana didelės ir labai klampios, tai jis iš esmės palengvina cukraus pasisavinimą, sumažina cukraus kiekį tuoj po valgio ir tokiu būdu sumažina kasos apkrovimą. Kadangi Konžakas geba sumažinti bendrą trigliceridų (Tg) ir cholesterolio kiekį kraujyje, tai jį vartojant pasireiškia puikus efektas turintiems hipertonijos ir nutukimo simptomų.

 

 

Konžako profilaktinė reikšmė:

Cukraus kiekio kraujyje padidėjimo profilaktika. Tyrimai parodė, kad vartojant Konžaką, žymiai efektyviau sumažėja gliukozės ir insulino kiekio augimas pavalgius, sumažėja cukraus ir insulino kiekis kraujyje. Suaugusiesiems su diabeto simptomais, kurie reguliariai vartojo po 3-7g Konžako gliukomanano 90 dienų, jau 20-tą vartojimo dieną buvo nustatytas 11,2 proc sumažėjęs cholesterolio kiekis ir 29 proc cukraus kiekis kraujyje (tyrimas tuščiu skrandžiu).

Tyrimai parodė (gliukozės tolerancijos testas), kad sveikiems žmonėms, kuriems kasdien su maistu duodavo po 2,6 g Konžako gliukomanano, cukraus kraujyje sumažėjo 7,3 proc., o insulino koncentracija serume - 13 proc.

Stabdo cholesterolio sintezę, skatina tulžies rūgščių metabolizmą.

Pailgina maisto buvimo trukmę skrandyje. Vartojant Konžako, atsiranda „sotumo" ir „skrandžio pilnumo" pojūčiai, sumažėja pH (rūgštingumas). Sulėtėja cukraus pasisavinimas, todėl sumažėja ir insulino suvartojimas organizme. Tai labai palankiai veikia žmones, turinčius diabeto sindromą.

Pagerina žarnyno funkcijas. Konžako ekstrakto miltelių veikimo mechanizmas virškinamajame trakte yra panašus į kitų maistinių skaidulų. Jis skatina žarnyno peristaltiką, tačiau sulėtina ją tada, kai skrandis yra tuščias. Konžako produktams patekus į žmogaus virškinamąjį traktą, nepaisant sumažėjusio organizmo išskyrų tūrio, padidėja žarnyno mikrofloros įvairovė. Preparatas per labai trumpą laiką virškinamajame trakte pakeičia žarnyno mikrofloros vaizdą: dideliais tempais skatina bifidobakterijų ir kitos naudingos mikrofloros dauginimąsi ir pagausėjimą. Taip pat padidėja rūgštingumas žarnyne, efektyviai stabdoma įvairios patogeninės (žalingos) mikrofloros veikla, mažėja toksinų gamyba, vyksta apsauga nuo vėžinių ląstelių poveikio. Taigi matomas akivaizdus profilaktinis poveikis nuo tiesiosios žarnos vėžio, enteritų ir kitų ligų.

Produktai iš Konžako skystina skrandyje ir žarnyne esančias žalingas medžiagas, padidina žarnyno kontrolės galimybes, maisto virškinimo ir suvirškinto maisto judėjimo virškinamajame trakte greitį. Todėl iš Konžako ekstrahuoti milteliai sukuria puikią galimybę gydyti vidurių užkietėjimą, šalina iš organizmo toksinus, padeda koreguoti odos būklę ir spalvą. Dėl to jis dar vadinamas „valytojų" arba „kiemsargiu".

Mažina trigliceridų kiekį. Tyrimai parodė, kad Konžako gliukomanano želė gali žymiai sumažinti trigliceridų kiekį kraujo serume. Ekstrahuoti iš Konžako milteliai, absorbuodami cholesterolį, tribarbitūrinę rūgštį, sunkiųjų metalų druskas ir maistą dažančius fermentus, neleidžia pasisavinti aukščiau minėtų medžiagų ir šalina jas iš organizmo. Tai yra naudinga žmogaus sveikatai. Tokiu būdu vyksta ir cholesterolio bei trigliceridų kiekio mažėjimas kraujyje.

 

Nedalyvauja energijos gamyboje. Ekstrahuoti iš Konžako milteliai nesuteikia žmogaus organizmui papildomos energijos. Be to jie sudaro maistui apsauginį apvalkalą, kuris saugo šį nuo virškinamųjų fermentų poveikio. Rezorbuojantis riebalams ir riebalus transportuojančioms medžiagoms, Konžako maistiniai produktai palaipsniui išbrinksta, o tai greit ir ilgam sudaro sotumo pojūtį.

 

Chitozanas - tai gyvūninės kilmės maistinės skaidulos, pasižyminčios teigiamu elektros krūviu (katijonai). Chitozanas - vienintelė gamtinė šarminio pobūdžio polisacharidų rūšis, sąlygojanti svarbias jo fiziologines funkcijas. Pasižymi labai stipriu poveikiu žmogaus organizmo fiziologinėmis funkcijomis. Daugelis JAV ir Europos dietologinių organizacijų chitozaną įvardino sekančiu po baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų ir mineralų „šeštuoju gyvybiniu elementu", būtinu žmogaus sveikatai.

Patekęs į žmogaus organizmą, chitozanas lieka praktiškai nepasisavinamas. Dėl šios priežasties jis priskiriamas vienai iš maistinių skaidulų rūšių. Be atskiros nuosavų maistinių skaidulų charakteristikos, chitozanas dar reguliuoja ir gerina virškinamojo trakto veiklą, pasižymi atstatomuoju ir profilaktiniu poveikiu skrandžio gleivinei.
Chitozanas padeda stiprinti imunitetą, stabdo vėžinių ląstelių augimą, turi savybę mažinti kraujo spaudimą taip pat riebalų kiekį kraujyje. Energingai vykdo toksinų šalinimo funkciją, efektyviai šalina iš organizmo pesticidus, cheminius dažus ir kitas organizmą teršiančias žalingas medžiagas.

Chitozanas geba sudaryti patvarius junginius su sunkiųjų metalų druskomis (jonais). Jis taip pat reaguoja su riebalų rūgštimis ir sudaro patvarius junginius, o tokie kompleksiniai junginiai, savo ruožtu, gali išsiurbti riebalines medžiagas iš organizmo vidaus. Dėl šios priežasties žmogaus organizmas ir nepajėgia pasisavinti chitozano. Tokiu būdu riebalai ir sunkieji metalai pašalinami iš žmogaus organizmo vidinės terpės.

Tai padeda nutukimo, širdies ir kraujagyslių, smegenų kraujagyslių ir kitų ligų profilaktikai.

Chitozanas turi stiprų afinitetą maistinėms dažų medžiagoms. Tyrimai parodė, kad azoto dažai organizmo viduje sudaro patvarius junginius su chitozanu. Organizme jie tampa nepasisavinami ir su chitozanu iš jo pasišalina. Beje, chitozaną galima vartoti kaip kramtomąją gumą, kadangi jis turi dantų emalę balinamųjų savybių.

Skaidulinė ląsteliena - tai ekstraktas iš augalų ląstelių sienelių. Tai yra stambiamolekulinė celiuliozė - mažesnio svorio, tačiau didesnio tūrio. Virškinamajame trakte užima didelę erdvę, todėl sukelia sotumo pojūtį, mažina apetitą, stiprina dietos ir svorio mažinimo procedūrų poveikį.

Vartojant su maistu, ji skatina žarnyno peristaltiką, virškinamųjų sulčių sekreciją, tinka diabeto ir vidurių užkietėjimo profilaktikai.

Padeda iš tirpios celiuliozės žarnyne susiformuoti želės pavidalo masei, kuri sulėtina cukraus pasisavinimą žarnyne, tuo pačiu skatindama ir gliukozės metabolizmą. Dėl to sumažėja organizmo poreikis insulinui.

Akivaizdžiai mažina cukraus kiekį kraujyje.

Gausi skaidulinė ląsteliena padeda storojo žarnyno mikroflorai gaminti daugelį vitaminų, o taip pat padeda per virškinamąjį traktą iš žmogaus organizmo šalinti patogeninius toksinus.

Spirulina. Daugeliui žinomas natūralios kilmės žaliasis dumblis. Tai vienas iš turtingiausių maisto medžiagomis sveikos mitybos produktų.

Joje yra iki 60-70 proc. aukštos kokybės baltymo, nedaug riebalų ir angliavandenių (cukraus). Puikus preparatas atstatomajai mitybai, idealus produktas reabilitacijai po diabeto.

Turi riebalus šalinančios gama-linoleninės rūgšties, mažinančios antsvorį, gerinančios riebalų apykaitą. Profilaktiškai veikia prieš trombų susidarymą, veiksmingai kovoja su širdies ir kraujagyslių ligomis, galvos smegenų ligomis, padeda suliesėti.

Turi šarminių medžiagų - chlorofilo ir kitų, pasižyminčių detiksikuojamuoju veikimu. Reguliuoja skrandyje šarmų balansą, tausoja virškinamąjį traktą esant opų simptomams. Moksliniai tyrimai parodė, kad organizme padidėjus pH 0,1%, padidėja ir organizmo poreikis insulinui net 75 proc.

Turi 8 organizme nesintezuojamas aminorūgštis, daug mikroelementų, mažina nuovargį, skatina galvos smegenų ląstelių veiklą, stiprina organizmo imunitetą.

Yra superoksiddismutazės (SOD) ir kitų maistinių antioksidantinių komponentų, palaikančių sveiką odos būklę. Lėtina žalingą naikinamąjį laisvųjų radikalų poveikį ląstelėms; profilaktiškai veikia senėjimo procesus bei chroniškas ligas.

Diferencijuotas baltymas - tai ekstraktas iš natūralių augalinių komponentų. Labiausiai panašus į organizme sintezuojamo baltymo struktūrą. Tai - natūralus augalinis baltymas, lengvai pasisavinamas organizme. Tyrimai parodė, kad, kuomet diferencijuoto baltymo kiekis pasiekia arba viršija 25 proc. žmogaus mėnesio maisto raciono, jau 3-jų savaičių laikotarpiu ligoniams su hiperlipidemija (padidėjusių riebalų ir cholesterolio kiekiu kraujyje) riebalų ir cholesterolio kiekio rodikliai kraujyje sumažėja 17-25 proc.

 

Maistinių tablečių „Gaosian " pagrindinis veikimas:

Mažina cukraus kiekį kraujyje, Konžakas ir skaidulinė ląsteliena, patekę į organizmo virškinamąjį traktą, panašiai kaip kempinė sugeria vandenį ir pavirsta želės pavidalo medžiaga. Tokiu būdu padidina maisto klampumą, sukelia sotumo pojūtį, mažina patenkančio cukraus kiekį, apsaugo nuo cukraus kiekio padidėjimo tuojau pavalgius. Be to, kai skaidulinė celiuliozė nuo vandens išbrinksta, ant plonojo žarnyno gleivinės susidaro „separuojamasis sluoksnis“, stabdantis gliukozės pasisavinimą žarnyne. Nepasisavinta gliukozė pašalinama iš žarnyno su išmatomis. Be to skaidulinė ląsteliena padidina insulino jautrumą: remiantis tarpusavio sąveikos principu, sumažėjus cukraus kiekiui, atsiranda galimybė sumažinti organizmo poreikį insulinui. Beje, puikios spirulinos baltymo savybės, mažas riebalų ir cukraus kiekis kraujyje daro šį produktą idealiu maistu esant diabeto požymiams.

Sumažina riebalų kiekį kraujyje. Cholesterolis - tai viena iš kraujo riebalų rūšių. Jis didina pavojų susirgti išemine širdies liga ir formuotis akmenligei. Patekusi į organizmą skaidulinė ląsteliena mažina cholesterolio pasisavinimą žarnyne, skatina tulžies pasisavinimą, sumažina cholesterolio kiekį kraujyje ir tokiu būdu saugo nuo išeminės širdies ligos ir akmenligės vystimosi.

Mažina alkio pojūtį, padeda mažinti svorį. Kai Konžako ir skaidulinė ląsteliena ima burkti skrandyje, ji pripildo ir išplečia skrandį bei žarnyną, sukelia sotumo pojūtį ir lėtina maisto suvartojimo procesą. Tai padeda iš dalies apriboti ir riebalų bei cukraus pasisavinimą, skatina riebalų suvartojimą organizme. Tokiu būdu padeda sergantiems diabetu ir turintiems antsvorį žmonėms sukontroliuoti alkio bei apetito pojūtį ir sublogti.

Drėkina žarnyną, gerina žarnyno praeinamumą, padeda šalinti toksinus. Patekusi į žmogaus organizmą skaidulinė ląsteliena pradeda siurbti drėgmę, plėstis ir brinkti, padidina žarnyno tūrį. Šis procesas padeda suminkštinti išmatų masę ir sudaro sąlygas daug lengviau ir greičiau išsituštinti. Tuo pačiu šie procesai skatina žarnyno peristaltikos suaktyvėjimą, mažina sąstovį ir galimybę pasisavinti toksinus žarnyne. Be to, dar prisideda chitozano gebėjimas prijungti toksinus ir sunkiuosius metalus, sudarantis sąlygas juos pašalinti iš organizmo su išmatomis ir kartu drėkinti žarnyną. Tai sustiprina gydymo efektą vidurių užkietėjimo ir hemorojaus atvejais.

Pastaruoju metur pastebima tendencija su maistu suvartoti vis mažiau maistinių skaidulų. Aukšto kaloringumo maistas, turintis labai daug baltymų, riebalų ir angliavandenių, skatina nutukimą, cukrinį diabetą, širdies ligas, hipertoniją ir kt. Šie faktai atkreipė ypatingą mokslininkų dėmesį ir, kaip rezultatas mitybos praktikoje atsirado maistinės tabletės „Gaosian". Aprūpindamas žmogaus organizmą pakankama mityba, šis produktas padeda pašalinti iš organizmo daugybę kenksmingų medžiagų, toksinų ir riebalų perteklių. „Atstatymas" ir „valymas" - tai dvi funkcijos viename produkte, būtent tai, ko reikia šiuolaikinio žmogaus organizmui.

Rekomenduojama: asmenims, turintiems antsvorio; žmonėms su trimis „hiper" (hipertonija, hiperlipidemija, hiperglikemija); norintiems išlaikyti sveiką sportinę figūrą: žmonėms, kenčiantiems nuo lėtinio vidurių užkietėjimo ir pan.

 

Vartojimo būdas:

Svoriui mažinti: iki 8 tablečių dieną ir vakare pusė valandos prieš valgį, užsigerti šiltu vandeniu.

Profilaktikai: iki 4 tablečių dieną ir vakare pusė valandos prieš valgį, užsigerti šiltu vandeniu.

Vartojimo kursas - 90 dienų.

Tinka vartoti: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos.