SILUMOS DIRZAI

 

Faradoterapiniai šilumos diržai

Tarptautinės korporacijos „Fohow“ faradoterapiniai šilumos diržai yra unikalūs gaminiai, neturintys analogų pasaulyje. Šiuose diržuose yra suderintos geriausios infraraudonųjų spindulių saunos, refleksoterapijos, fizioterapijos, mineralų ir magnetinio lauko gydomosios savybės.

Rekomenduojami diržai – tai „Fohow“ specialistų rimtų mokslinių tyrimų, ilgų ieškojimų bei eksperimentų rezultatas.

Yra daug įvairių prietaisų, skirtų gydyti infraraudonaisiais spinduliais ir magnetais, tačiau visiems jiems reikalingi papildomi maitinimo šaltiniai, be to, jie gana gremėzdiški individualiam vartotojui. „Fohow“ diržų nereikia jungti į elektros tinklą, čia nėra baterijų ar akumuliatorių, o svarbiausia - nėra elektros poveikio, kai sukuriamas elektrinis laukas neigiamai veikia ląstelių ir audinių elektrinį laidumą, kitaip tariant, panaikina teigiamą magnetinio lauko veikimą. Dėl šių savybių jie yra absoliučiai unikalūs.


Faradoterapinių diržų sandara

- Specialios medžiagos sluoksnis su vertingų mineralų intarpais, iš kurių vienas yra nefritas. Jis, o taip pat ir kiti mineralai, esant 36,6 - 37,5 °C (t.y. kūno) temperatūrai, gali skleisti infraraudonuosius spindulius. Šiems mineralams įterpti naudojami nanotechnologijų metodai.

- Nedidelio galingumo magne­tai, veikiantys akupunktūrinius taškus. Galima aiškiai apčiuopti magnetus, išdėstytus tam tikra tvarka. Atkreipkime dėmesį į privalumus, kuriais pasižymi mažo galingumo pastovaus veikimo magnetas ląstelių funkciniam aktyvumui.

 

Magnetoterapija - tai metodas, pagrįstas magnetinio lauko gydomuoju ir profilaktiniu poveikiu žmogaus organizmui. Įrodyta, kad magnetinių laukų poveikyje greitėja ląstelių membranų depoliarizacijos procesas, t.y., padidėja jų elektrinis aktyvumas. Veikiant pastoviam magnetiniam laukui, pakinta biologiškai aktyvių makromolekulių - fermentų orientacija ir koncentracija, tai teigiamai veikia biologinių reakcijų kokybę ir biofizinių procesų greitį. Kitaip tariant, molekulės „išsirikiuoja“ griežta tvarka, ir tai įtakoja ląstelių funkcinio aktyvumo padidėjimą.
Mažo galingumo magnetinis laukas stabilizuoja įvairių audinių elektrinį aktyvumą, taip pat ir elektros impulsų perdavimą visose nervų sistemos dalyse - centrinėje ir periferinėje. Tai yra teigiamas veiksnys atstatant pažeistus organus ir audinius.

Įrodyta, kad magnetinis laukas veikia raminamai. Veikdamas periferinius nervus, jis pasižymi nuskausminamuoju efektu, kadangi sumažina skausmo receptorių aktyvumą.

Pažymėtinas teigiamas jo poveikis sveikstantiems po insulto ligoniams.

Nedidelio intensyvumo magnetinis laukas pagyvina kapiliarinę kraujotaką ir tuo būdu užtikrina teigiamą efektą, vykstant patologiniams procesams organuose bei audiniuose.

Magnetinių laukų įtakoje didėja kraujagyslių ir epitelio pralaidumas, dėl to greičiau išnyksta patinimai ir pasisavinamos suvartotos vaistinės medžiagos. Šis magnetoterapijos veikimas plačiai naudojamas esant traumoms, žaizdoms bei jų padariniams.

Magnetinio lauko veikimas, kaip taisyklė, nepadidina temperatūros ir nesudirgina odos, gerai toleruojamas nusilpusių ligonių, taip pat ir pagyvenusio amžiaus ligonių, kamuojamų širdies ir kraujagyslių sistemos ligų, todėl šias juostas galima naudoti net tais atvejais, kai kitokia fizioterapija yra negalima.

Magnetiniai laukai teigiamai pakeičia vandens savybes, kuris sudaro mūsų kūno pagrindą: mūsų organizme yra 75-80 proc. vandens. Dėl šių pokyčių pagerėja baltymų, sudarančių visų ląstelių struktūros pagrindą, makro ir mikromolekulių būklė. Iš to galima padaryti išvadą, kad pagerėja fiziniai ir fiziologiniai ląstelių parametrai.

Maži taškeliai juostos darbiniame paviršiuje - tai intarpai iš specialiai atrinktų mineralų, tarp jų - ir meteoritinės kilmės. Įterpiant juos j juostos medžiagą naudojamos nanotechnologijos.

Vienas iš tokių mineralų yra nefritas, kurio gydomosios savy­bės žinomos jau ne vieną tūkstantį metų.

Nefritas gali tu­rėti gydomąjį poveikį kraujo kūneliams, limfmazgiams ir nervų sis­temai. Kontaktuodami su žmogaus kūnu, nefritas ir kiti mineralai įkaista iki 36,6-37,5 °C temperatūros. Tuo momentu nefritas pradeda skleisti infraraudonuosius spindulius naudingiausio diapazono (8-14 mikronų) ilgosiomis bangomis. Tai atitinka žmogaus kūno spinduliuotės diapazoną. Tokiu būdu, veikiant nefrito gydomiesiems spinduliams, įvyksta rezonansinis absorbcijos efektas, ir kūnas pradeda aktyviai absorbuoti infraraudonąją energiją.

Papildomai teikiama infraraudonoji spinduliuote palankiai veikia kraujotakos sistemos funkciją kapiliarų lygmeniu, pagerina audinių, taip pat ir pažeistų, kraujo apytaką, padidina maistinių medžiagų patekimą, pagreitina toksinų šalinimą iš ląstelių ir audinių, tuo būdu skatina gijimo procesus. Tokio veikimo rezultatas – padidėjusi įvairių audinių potencine energija, jų funkcijos aktyvumo normalizacija (regeneracijos galimybės, funkcinis stabilumas). Be to, pagerėja fermentinių sistemų funkcinė būklė. Tai turi didžiulę reikšmę įvairių distrofijų atvejais. Vadinasi, mes turime galimybę paveikti pačią medžiagų apykaitos priežastį.

Infraraudonosios bangos naudingos visiems mūsų organizmo audiniams: odai, poodinei ląstelienai, raumenims, raiščiams, limfinei sistemai, nervams ir t.t.. Šios bangos pagyvina mūsų ląstelių biologines funkcijas, ir pagerina kraujo apytaką, gydo neuralgiją, nugaros skausmus, artrito skausmus, šalina iš kraujo toksinus ir anglies dvideginį bei veikia antibakteriškai.

Visiems mums žinoma, kad temperatūros pakilimas - tai organizmo apsauginė reakcija į mikrobų invaziją. Pakilusi temperatūra veikia stimuliuojamai organizmo gynybines galias ir stabdo daugelio mikrobų dauginimąsi. Tačiau mums taip pat yra žinoma, kad organizmo perkaitimas neigiamai įtakoja jo funkcinę būklę: atsiranda silpnumas, bendras negalavimas, traukuliai, sutrinka sąmonė. Sveikimo procesas užsitęsia, todėl temperatūrą reikia mažinti dirbtinėmis priemonėmis.

Kombinuota magnetinė - infraraudonoji „Fenikso“ korporacijos juosta suteikia galimybę išspręsti šią problemą: mes galime padidinti temperatūrą vietiškai bet kurioje kūno dalyje, nesukeldami bendro organizmo perkaitimo. 8-14 mikronų bangų ilgio infraraudonieji spinduliai prasiskverbia į kūną iki 14 cm gylio. Kadangi juosmens diržas turi du darbinius paviršius (priekiui ir nugarai), mes galime vienu metu veikti visus audinius ir organus, ant kurių uždedamas diržas.

Tradicinėje kinų medicinoje yra žinoma, kad nefritas gali padidinti mūsų energijos cirkuliaciją tam, kad kūnas pats pašalintų disbalansą arba sustiprintą organizmą po didelių krūvių. Žmogaus organizme yra 12 energinių kanalų, kuriais cirkuliuoja energija po visus gyvybiškai svarbius organus. Visi šie kanalai nusidriekia per pilvą (bambos sritį) ir juosmenį. Naudodami juostą, mes atkuriame visavertį energijos judėjimą visuose organuose ir pageriname kraujotaką.

Veikiant magnetiniam laukui ir infraraudoniesiems spinduliams, pastebimas labai kokybiškas gydomasis poveikis visam žmogaus organizmui: malšinami skausmo pojūčiai nugaros, kaklo, pečių srityse.

Faradoterapinis diržas sėkmingai gydo stuburo išvaržą, inkstų nepakankamumą, moterų ir vyrų lytinės sferos problemas.

Faradoterapinių diržų naudojimo indikacijos:

 


1. Širdies ir kraujagyslių ligos:

hipertoninė liga (I-II stadijos),

išeminė širdies liga,

reumatas,

vegetacinė kraujagyslių distonija.

2. Centrinės ir periferinės nervų sistemos ligos ir traumos:

stuburo ir smegenų traumos,

tarpslankstelinių diskų išvaržos,

stuburo osteochondrozė,

stuburo smegenų kraujotakos sutrikimai,

išeminiai smegenų insultai,

neuritai,

polineuropatijos (įvairios kilmės),

neuralgijos,

neurozės,

neurastenija,

fantominiai skausmai,

paralyžiai.

parezės.

3. Periferinių kraujagyslių ligos:


obliteruojanti aterosklerozė (I-II-III stadijos),

trombangitas,

Reino liga,

lėtinis veninis ir limfoveninis nepakankamumas,

paviršinių ir giliųjų venų tromboflebitas (poūminio periodo),

potromboflebitinis sindromas,

diabetinė angiopatija.

4. Atramos ir judėjimo aparato ligos ir pažeidimai:

deformuojanti osteochondrozė (I-II stadijos paūmėjimo ir remisijos fazės),

infekciniai - toksiniai artritai,
poliartritai - įvairios kilmės,
burzitai ir periatritai,
kaulų lūžių sulėtėjęs gijimas,

sumušimai,

sausgyslių ir sąnarių kapsulių patempimas,

išnirimai.

5. Kvėpavimo organų sistemos ligos:


lėtinė pneumonija,

lėtinis bronchitas,

bronchinė astma (išskyrus priklausomą nuo hormonų).

6. Virškinamojo trakto ligos:


skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligė (paūmėjimo ir remisijos fazės),

lėtinis gastritas ir gastroduodenitas,

poūminis ir lėtinis pankreatitas,

lėtinis hepatitas,

tulžies takų diskinezija,

lėtinis cholecistitas,

kolitas.

7. Urogenitalinės sistemos poūminės ir lėtinės ligos:


cistitas,

uretritas,

pielonefritas,

adneksitas,

prostatitas,

impotencija,

nevaisingumas,

klimakterinis sindromas,

gėrybiniai navikai (miomos, fibromiomos, krūties fibroadenomos).

Sąaugiminė liga.

Imuniteto stiprinimas.

 

8. Ausų, nosies, gerklės (LOR) ligos:

vazomotorinis rinitas (sloga),

lėtinis rinitas,

haimoritas,

lėtinis faringitas,

lėtinis otitas,

klausos nervo uždegimas (neuritas),

laringitas,

tracheitas.

 

Esant vazomotoriniam rinitui, lėtiniam rinitui, reko­menduojama kaklo juostą uždėti paprastai ant veido, kaktos, nosies daubų (ančių). Šiais atvejais juostos sudrėkinti nereikia, nes veido oda yra labai jautri.

Kitais atvejais juosta naudojama įprastu būdu, dedant darbinį jos paviršių ant kaklo slankstelių arba ant trachėjos.

Esant skydliaukės problemoms (išskyrus navikus), kaklo juostą naudoti galima, tik nereikia jos suveržti, o uždėti laisvai ir nelaikyti ilgai.

 

 

Faradoterapinių diržų naudojimas stuburo ligų atvejais:


Yra žinoma, kad stuburo kanalu eina labai svarbi centrinės nervų sistemos dalis - stuburo smegenys, kurios atsakingos už nervinių impulsų perdavimą iš organų ir audinių galvos smegenims ir, atvirkščiai, iš galvos smegenų - organams, o taip pat vykdo sudėtingą refleksų perdavimo funkciją. Sutrikus stuburo veiklai, tai iškart atsiliepia ir stuburo smegenų funkcijai, vadinasi, ir viso organizmo darbui.

Osteochondrozė gali pamažu sukelti stuburo slankstelių ir stuburo kanalo deformacijas, dėl to atsiranda spaudimas ne tik pačioms stuburo smegenims, bet ir jų šaknelėms, kuriomis nerviniai impulsai perduodami odai ir raumenims.

Nuo kaklo sustorėjimo iki 2-ojo juosmens slankstelio šoninėse stuburo dalyse driekiasi simpatinė vegetacinės nervų sistemos dalis, reguliuojanti kraujagyslių, vidaus organų ir daugybės mūsų organizmo liaukų darbą. Simpatiniai nervai iš stuburo kanalo išeina kartu su stuburo smegenų nervais. Spaudžiant stuburo smegenų nervus, išsivysto uždegimas (radikulitas), kuris įprastai pasireiškia skausmais, įvairiais judėjimo funkcijų, odos jautrumo, o taip pat vidaus organų veiklos sutrikimais.

Slankstelių lankuose yra angos, per kurias į stuburo smegenis patenka trys poros stuburo smegenų arterijų, tiekiančių kraują stuburo smegenims. Viršutinė jų pora , taip pat aprūpinanti krauju ir galvos smegenų kamieną, patenka į užpakalinį smegenų baseiną. Nežymus kraujotakos sutrikimas gali pasireikšti „muselių skraidymu“ akyse, galvos svaigimu staiga pakeitus kūno padėtį (pvz. buvote atsitūpę, staigiai atsistojote - ir aptemo akyse). Tai priklauso nuo kraujotakos nepakankamumo smegenų kamiene ir smegenėlėse.

Faradoterapine juosta veikdami stuburo kaklinę dalį, mes pašaliname kaklo raumenų spazmus ir pageriname jų kraujo apytaką. Tokiu būdu, be mechaninio poveikio (nesinaudodami manualinio terapeuto paslaugomis) mes galime atstatyti taisyklingą kaklo slankstelių tarpusavio santykį, pagerinti kraujotaką stuburo smegenų arterijose, harmonizuoti nervinių impulsų sklidimą stuburo smegenyse, jų šaknelėse, kaklinėje ir viršutinėje - krūtininėje stuburo dalyje.

Naudojant kaklo srityje faradoterapinę juostą, galima normalizuoti kraujo spaudimą, kadangi pagerėja pailgosiose smegenyse esančio motorinio kraujagyslių centro veikla. Naudodami juostą, mes galime greitai numalšinti skausmą pakaušio ir kaklo srityje, pašalinti rankų ir pirštų odos tirpimą, pagerinti rankų judesių tikslumą. Be to, juostą galima sėkmingai naudoti įvairių sąnarių traumų atvejais, taip pat esant įvairioms lėtinėms ligoms, jeigu nėra ryškių kaulų pakitimų (pvz. osteoporozės). Pastebėtas geras veikimas artrozinio artrito atvejais.

Naudojant faradoterapinį diržą juosmeniui, turintį du darbinius paviršius (priekiui ir nugarai), galime pasiekti gydomojo ir sveikatinamojo poveikio juosmeninėje ir krūtininėje stuburo dalyje, tai yra, praktiškai visose stuburo smegenų srityse.

Pastebėtas teigiamas juostos poveikis esant tarpslankstelinių diskų išvaržoms: jau po 15-20 min. veikimo išnyksta skausmai, atsistato aktyvūs judesiai (net po pirmojo seanso!). Išvarža - tai ne kas kita, kaip disko sienelės įtrūkimas. Dėl to disko sienelė susilpnėja ir, spaudžiant disko viduje esančiam gelio struktūros turiniui, atsiranda sienelės iškyšulys, kuris palaipsniui didėja ir pradeda spausti stuburo smegenis. Atsvarai įsitempia priešingos pusės raumenys, stengdamiesi kompensuoti pažeistos disko dalies spaudimą. Ilgai trunkantis raumenų spazmas sukelia jų uždegimą, dėl to ir atsiranda stiprūs skausmai.

Veikiant juostai, pašalinamas ryškus raumenų spazmas aplink pažeistą diską, tuo būdu, sumažėja disko spaudimas ir padidėja tarpslanksielinis tarpas, o tai sudaro galimybę pasiekti teigiamo rezultato.

Chirurgine intervencija 50 proc. atvejų negarantuoja teigiamo rezultato. Operacijos metu pašalinamas diskas arba jo dalis, spaudžianti stuburo smegenis. Tuomet diskas netenka amortizuojamųjų savybių, prasideda aukščiau ir žemiau pažeidimo esančių diskų pokyčiai. Todėl operacija atliekama tik būtiniausiais atvejais, kai visos kitos galimybės būna išsemtos.

 


Diržo poveikis vidaus organams

Švelnus giluminis ilgųjų bangų spektro infraraudonųjų spindulių veikimas pagerina kraujo cirkuliaciją kapiliarų lygmeniu krūtinės ląstos ir pilvo ertmės organuose ir tai, savo ruožtu, pagerina jų funkcijas.

Pavyzdžiui, veikiant juostai juosmens srityje, mes ne tik atsikratome juosmeninės srities skausmų, bet ir pageriname inkstų - svarbiausio mūsų šalinamojo organo - darbą. Be to, priekinė juostos dalis švelniai veikia kepenis ir žarnyną, gerindama medžiagų apykaitą ir virškinimą. Kraujotakos pagerėjimas kapiliarų lygmeniu paspartina regeneracijos procesus - pažeistų organų dalių arba audinių atsistatymą (greitėja toksinių metabolitų pasišalinimas) - ir sumažina sąstovio reiškinius, lydinčius bet kokį patologinį procesą (veninė ir arterinė hipertenzija).

 

 

Kas gi vyksta pažeistame organe?

Į kiekvieną pažeidimą organizmas atsako uždegimine reakcija, dėl kurios atsiranda pažeistos srities patinimas, kapiliarų tinklo spaudimas ir visiškas kraujotakos sutrikimas pa­tologiniame židinyje. Tokiu būdu, pažeista sritis atsiriboja nuo sveikosios organo arba audinio dalies. Tokio uždegimo išdava - rando susidarymas, kadangi atribota dalis paprastai suyra. Veikdami kapiliarinę kraujotaką, mes galime įtakoti pačią uždegimo priežastį, tuo pačiu sumažindami riziką smarkei pažeisti organą arba audinius.

Mikrobų sukelto uždegimo atvejais infraraudonieji spinduliai padės greičiau juos sunaikinti ir apsaugos nuo žymaus audinių pakenkimo. Įrodyta, jog infraraudonieji spinduliai pasižymi bakteriostatinėmis savybėmis, tai yra stabdo mikrobų dauginimąsi.

Naudojant juostą kryžkaulio srityje ir apatinėje pilvo dalyje, žymiai pagerėja mažojo dubens organų būklė: moterims - kiaušidžių, jų priedų, kiaušintakių, gimdos, o vyrams - prostatos. Vadinasi, harmonizuojama vyrų ir moterų lytinė sfera, kadangi pagrindines problemas sukelia kraujo sąstovis mažojo dubens organuose. Kraujotakos normalizavimas, mažojo dubens organų gera funkcinė būklė sudaro sąlygas seksualiniam ilgaamžiškumui, vyrams žymiai sumažėja prostatito (tarp jų ir lėtinio) atvejų ir sustiprėja erekcija.

Veikiant juosmens sritį, pagerėja kraujotaka inkstų žievės medžiagoje, kurioje yra 70 proc. nefronų, o nefronuose vyksta kraujo plazmos filtracija. Inkstų kapiliaruose palaikomas pats didžiausias kraujo spaudimas -70mm gyvsidabrio stulpelio. Jeigu šis spaudimas sumažėja, sutrinka filtracijos ir reabsorbcijos procesai. Tokiu būdu šlapime gali atsirasti druskų perteklius ir dėl to susiformuoti akmenys. Veikdami infraraudonaisiais spinduliais ir magnetiniu lauku inkstų audinius, mes palaikome reikiamo dydžio kraujo spaudimą.

Jeigu yra įgytas polinkis akmenims susidaryti, filtracijos procesų pagerinimas padės juos tirpdyti ir apsaugos nuo jų susidarymo.

Veikiant kepenų ir tulžies pūslės sritį, pagerėja kapiliarinė kraujotaka ir šiuose organuose vyksta kraujo sąstovio profilaktika. Tai palankiai veikia tulžies gamybą ir tulžies pūslės susitraukimų kokybę, todėl pašalinama tulžies sąstovio tulžies pūslėje priežastis. Naudojant juostą tais atvejais, kai tulžies pūslės nėra, pagerėja tulžies, patenkančios į dvylikapirštę žarną, kokybė, todėl normalizuojasi virškinimo procesas. Perkeldami kūno paviršiumi faradoterapinę juostą, mes turime galimybę veikti bet kurį organą tiek gydymo, tiek profilaktikos tikslais.

Įsigydami juostas, jūs gaunate fizioterapinį kabinetą į namus, pasižymintį visais fizioterapijos privalumais ir neturintį jokių trūkumų (stipraus elektromagnetinių laukų, ultravioletinių spindulių ir kitokio poveikio).

Pavyzdžiui, esant ūminiam ligos periodui fizioterapija negalima, tačiau, naudodami šias juostas, jūs esate vienu metu veikiami švelnaus infraraudonųjų spindulių srauto, pagerinančio pažeistos srities kraujotaką, o taip pat ir mažo galingumo pastovaus magneto, veikiančio raminamai ir nuskausminamai. Šių juostų veikiami organai ar audiniai neįkaista, išlieka normali kūno temperatūra arba tik vos aukštesnė už ją.

Be to, tradicinei fizioterapijai yra daug priešparodymų, o „Fohow“ juostoms kontraindikacijų yra nedaug:

sunkios onkologinės ligos, sunki širdies ir kraujagyslių patologija (pvz.: implantuotas kardiostimuliatorius), nėštumas, psichikos ligos.

Naudojant šias juostas, pasireiškia papildomas teigiamas poveikis: sumažėja poodinis riebalų sluoksnis pilvo, liemens, užpakalinėje kaklo srityje.

Faradoterapinės „Fohow“ juostos pagamintos iš ypatingos medžiagos, atitinkančius tam tikrus reikalavimus estetikai, mechanikai, refleksoterapijai ir kinų tradicinei medicinai, atsižvelgiant į poveikį kūno meridianams ir ypatingiems taškams.

Daugelis organizmo problemų kyla dėl stuburo fragmentų - slankstelių tarpusavio ryšio pakitimų. Tuomet, kaip atsakomoji reakcija atsiranda raumenų spazmas, sukeliantis energijos blokadą, trukdančią impulsams normaliai sklisti stuburo smegenimis, taip sutrikdoma vidaus organų kontrolės sistema. Juosta pašalina raumenų spazmus ir, tuo būdu, atkuria normalią nervinių impulsų cirkuliaciją stuburo smegenyse. Be to, stabilizuojasi mūsų energinių meridianų ir energinių centrų -čakrų, veikla. Tai atitinka senovės mokymui, kad visos ligos priklauso nuo energijos cirkuliacijos sutrikimo šiais kanalais ir centrais.

Nepalankios gamtinės sąlygos, organizmo peršalimas, ilgalaikis sėdėjimas prie vairo arba kompiuterio, sukelia daug problemų nugaros, juosmens, kaklo srityse. Dauguma problemų kyla dėl sąstovio reiškinių, esant blogai kraujo apytakai tam tikrose kūno srityse.

Faradoterapinės juostos padeda kompleksiškai spręsti skausmo sindromo problemą nugaros, juosmens, kaklo, rankų ir kojų srityse.

Sinchroniškai ir kompleksiškai veikiančių magnetoterapiįos, mineraloterapijos ir infraraudonųjų spindulių gy­domasis ir profilaktinis efektas visumoje yra daug kartų didesnis, negu kiekvieno iš jų skyrium (t.y., pasireiškia taip vadinamas sinergizmo efektas).

Tokiu būdu, šios faradoterapinės juostos padeda išspręsti daugelį problemų: greitai malšina skausmą, pagyvina kraujotaką, sureguliuoja medžiagų apykaitos procesus, degina poodinius riebalus.

 

 

Naudojimo būdas:


Procedūros rekomenduojamos įvairaus amžiaus žmonėms.

Procedūrų skaičius neribojamas, tačiau reikia įsiminti, kad geriausiai gydomai ir profilaktiškai veikia ne dažni, o reguliarūs seansai. Griežtai draudžiama vartoti alkoholį procedūrų metu ir po jų, kadangi galimos sunkios pasekmės. Prieš vartojimą darbinį juostos paviršių reikia sudrėkinti (purkštuvu arba drėgnu delnu), o po to uždėti ant probleminės vietos ir pritvirtinti ant juostos esančiais lipdukais. Veikimą pradedame justi po 5-10min. (priklausomai nuo odos jautrumo), lengvo badymo ir šilumos pojūčiais (atsiminkite, kad tai ne garstyčios ir ne paprastas šildymas - ant odos paviršiaus nebus ne tik nudegimų, bet ir jokių naudojimo pėdsakų, pvz.: odos paraudimo ar temperatūros pakilimo).

Rekomenduojamas naudojimo laikas - 15-30 minučių. Jeigu deginimo jausmas jums bus stiprus, galima nuimti anksčiau.

Nerekomenduojama juostą naudoti ilgiai nei 5 valandas.

Ilgai laikant uždėtą juostą, nereikia jos sudrėkinti. Tuomet infraraudonieji spinduliai veikia lėčiau, be deginimo pojūčio; šis režimas tinkamas riebalų ląstelienai naikinti.

Juostas juosmeniui ir kaklui galima naudoti 2 kartus per dieną; miego metu juostų naudoti nerekomenduojama.

Juostų valymas: biologinio veikimo srityje pavalyti drėgna minkšta medžiaga; galima skalbti nevartojant skalbimo miltelių; negalima glamžyti ir džiovinti tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Saugoti sausoje ir tamsioje vietoje.

Eksploatacijos laikas - 5000 valandų.

 

 

 • Faradoterapinis šilumos diržas kelių sąnariams (ir kitiems stambiems sąnariams)

  Poveikis ir naudojimas:

   

    Normalizuoja kraujotaką kelių ir kitų stambių sanarių srityse. Mažina ir pašalina sanarių skausmus. Yra labai efektyvus sąnarių ligų profilaktikai.

    Kelių ir kitų stambių sanarių funkcijų pažeidimas (artrozė, artritas, poliartritas, sumušimai, patempimai, išnirimai).

    Stimuliuoja kraujuotaką, skiedžia kraujo sustingimą ir atstato kraujagyslių praeinamumą, sumažina ištinimo procesus, mažina skausmo sindromus, stimuliuoja pažeistų sąnarių audinių atsinaujinimą.

    Gydo peršalimą, reumatą, yra labai veiksmingas esant reumatinio pobudžio sąnarių uždegimui, skysčio susikaupimo sąnariuose, varikozes ir kitais simptomais.

     Didina kelių sąnarių judrumą, saugo nuo kelių sąnarių sužalojimų, kliudo kaulinio audinio poliferacijai ir dyglių susidarymui.
  Naudojant faradoterapinius diržus, stiprėja organizmo imu­ninė sistema.

  Bendrosios kontraindikacijos: onkologiniai susirgimai (ypač 3 ir 4 stadijos vėžys); sunki širdies kraujagyslių patologija, sunkios psichikos ligos, nėštumas, širdies stimuliatorius.

  Reikėtų pastebėti, kad tradicinėje fizioterapijoje yra daug daugiau kontraindikacijų.

   Naudojimo būdas:
  Procedūros rekomenduojamos įvairaus amžiaus žmonėms.

  Procedūrų skaičius neribojamas, tačiau reikia įsiminti, kad geriausiai gydomai ir profilaktiškai veikia ne dažni, o reguliarūs seansai. Griežtai draudžiama vartoti alkoholį procedūrų metu ir po jų, kadangi galimos sunkios pasekmės. Prieš vartojimą darbinį juostos paviršių reikia sudrėkinti (purkštuvu arba drėgnu delnu), o po to uždėti ant probleminės vietos ir pritvirtinti ant juostos esančiais lipdukais. Veikimą pradedame justi po 5-10min. (priklausomai nuo odos jautrumo), lengvo badymo ir šilumos pojūčiais (atsiminkite, kad tai ne garstyčios ir ne paprastas šildymas - ant odos paviršiaus nebus ne tik nudegimų, bet ir jokių naudojimo pėdsakų, pvz.: odos paraudimo ar temperatūros pakilimo).

  Rekomenduojamas naudojimo laikas - 15-30 minučių. Jeigu deginimo jausmas jums bus stiprus, galima nuimti anksčiau.

  Nerekomenduojama juostą naudoti ilgiai nei 5 valandas.

  Ilgai laikant uždėtą juostą, nereikia jos sudrėkinti. Tuomet infraraudonieji spinduliai veikia lėčiau, be deginimo pojūčio; šis režimas tinkamas riebalų ląstelienai naikinti.

  Juostų valymas: biologinio veikimo srityje pavalyti drėgna minkšta medžiaga; galima skalbti nevartojant skalbimo miltelių; negalima glamžyti ir džiovinti tiesioginiuose saulės spinduliuose.

  Saugoti sausoje ir tamsioje vietoje.

  Eksploatacijos laikas - 5000 valandų.

   

   

 • Faradoterapinis diržas juosmeniui

 • Faradoterapinis diržas kaklui ir vidutiniams sąnariams