Preparatai, papildantys organizmą būtinomis medžiagomis

 • Fohow Sanbao Oral Liquid

   

  Tai pats reikšmingiausias preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas korporacijos "Fohow" mokslinių tyrimų institute. Biologiškai veiklus maisto papildas eliksyras „Sanbao" savo sudėtimi artimas eliksyrui „Feniksas", tačiau Kordicepso koncentracija jame didesnė ir siekia 80%. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas". Nuo pastarojo skiriasi žymiai didesniu poveikiu sergantiesiems hepatitu B ir C, reumatoidiniu poliartritu, cukriniu diabetu.

  Pakuotė: 4 flakonai po 30 ml geriamojo eliksyro.

   

  Pagrindiniai komponentai:

  Kininis kordicepsas- 80%, Linčži ir kiti komponenetai

  Tinka vartoti: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos.

  Laikymo sąlygos: laikyti sausoje tamsioje vietoje; atidarytą buteliuką reikia laikyti tamsioje vėsioje vietoje. 

   

  Profilaktinis vartojimas:

  Geriamasis eliksyras „Sanbao" skiriamas tokiomis pačiomis dozėmis ir kursais, kaip ir eliksyras „Feniksas". Vaikams kaip profilaktinė priemonė paprastai skiriamas eliksyras „Feniksas". 

   

  Pastabos:

  Sergant onkologinėmis, hematologinėmis bei kitomis lėtinėmis ligomis, tikslinga nuolat pakaitomis vartoti skystas Kordicepso formas. Esant endokrininės ir urogenitalinės sistemos, galvos smegenų ligoms rekomenduotina kartu gerti "Linčži" kapsules.
   

   

  Geriamasis Eliksyras "Sanbao"

   
  Eliksyras „Sanbao" yra sukurtas geriamojo eliksyro "Feniksas" pagrindu,turintis dar didesnę Kordicepso koncentraciją (80,0 %). Tai pats stipriausis imuninės sistemos reguliatorius.

  Eliksyras „Sanbao" - tai "Fohow" Sveikos mitybos produktų Mokslinio tyrimo instituto mokslininkų - specialistų kolektyvo ilgamečio mokslinio tyrimo rezultatas.
   

  Ilgą laiką vartojant, nepasireiškia šalutinių poveikių, nesukelia nepageidaujamų reakcijų. 


  Preparato veikimas: 

   

  Poveikis sergant reumatu, reumatoidiniu artritu.


  Pastaruoju metu vieninga daugumos mokslininkų nuomone, reumatoidinis artritas yra autoimuninė liga, išsivystanti dėl imuninės sistemos veiklos sutrikimo. Klinikiniai tyrimai parodė, kad eliksyras „Sanbao" pajėgia reguliuoti organizmo imunines funkcijas, be to, nesukelia šalutinio veikimo, būdingo imunodepresantams. Jo veikimas pagrįstas imuniteto sureguliavimu, imuninių organų - čiobrialiaukės, blužnies ir kitų - veiklos stiprinimu, o tai pasireiškia leukocitų gamyba (leukocitoze), sumažėjusiu eritrocitų nusėdimo greičiu (ENG) bei reumatoidinio faktoriaus titro mažėjimo stimuliavimu. Sumažėjus nuosavų antikūnių gamybai bei jų žalingam poveikiui ląstelėms, skatinama kraujodaros funkcija, todėl pagerėja ligonio būklė anemijos atvejais. Ypač svarbią rolę vaidina reguliacinė funkcija T-limfocitams: vyksta tiek T-limfocitų skatinimas, tiek jų slopinimas.
  Yra labai aiškus priešuždegiminis poveikis ir efektas pirminėmis ir antrinėmis flogozėms (uždegimams) bei jų išsisklaidymui, o tai įrodo betarpišką priešuždegiminį, rezorbcinį ir nuskausminamąjį eliksyro „Sanbao"veikimą reumatoidinio artrito atvejais.
  Sergančiųjų artritu kraujyje yra nepaprastai mažas cinko kiekis. O cinko trūkumas sąnario dangose skatina reumatoidinio artrito vystimąsi. Todėl vienas iš svarbiausių gydymo būdų yra cinko kiekio atstatymas.

   


  Veikimas sergant hepatitu B.


  Hepatitas B - tai infekcinė liga, kurią sukelia hepatito B viruso užkratas.
  Klinikiniai tyrimai parodė, kad ši liga - tai susirgimas dėl chroniško nepakankamumo, iš esmės - dėl lėtinio kepenų ir inkstų veiklos nepakankamumo. Šiuolaikinei medicinai dar nepakanka žinių apie hepatito B mechanizmą. Įprasta manyti, kad dėl ryškaus imuninės funkcijos pajėgumo sumažėjimo organizmas nebegali pašalinti hepatito B virusų. Inkstai hepatito B gydymui turi lemiamą vaidmenį. Atliekant farmakologinių tyrimų analizę nustatyta, kad eliksyrui „Sanbao" būdingas platus farmakologinis veikimas: priešuždegiminis, antiseptinis, priešastminis, tausojantis kepenis ir kt.
  Atlikdami bandymus su baltosiomis pelytėmis specialistai įrodė, kad preparatasne tik pajėgia normalizuoti imuninės sistemos veiklą, bet ir sumažina alanininės transaninnazės aktyvumą, todėl sergantiems hepatitu B turi gydomąjį ir sveikatinamąjį poveikį. Pasižymėjęs taip pat kaip "pagalbininkas" tarp kinų vaistinių preparatų, skirtų, sąstovio nuosėdoms valyti, organizmo energijai reguliuoti, kepenims tausoti, blužnies veiklai atstatyti, skrandį sanuoti ir kt., padeda ligoniui gana greitai atgauti sveikatą, o taip pat ir išvalyti kepenis nuo virusų bei atnaujinti pažeistas jų ląsteles.

   


  Poveikis cukrinio diabeto atveju.


  Cukrinis diabetas taip pat priklauso chroniškoms nepakankamumo ligoms. Dėl inkstų nepakankamumo nusilpsta imuninės sistemos veikla, atsiranda endokrininės sistemos disbalansas, sutrinka vidinis cukraus metabolizmas, o tai iš esmės ir yra svarbiausia susirgimo priežastis. Skruzdžių organizme randama ypač reikalingų žmogaus organizmui mikroelementų, aminorūgščių ir vitaminų, kurie padeda sustiprinti imuninę sistemą, reguliuoti endokrininę sistemą, organizme stabilizuoti cukraus metabolizmą, suaktyvinti kasos veiklą, padidinti insulino aktyvumą ir stabdyti insulino antikūnių gamybą. Be to, skruzdžių organizme esantis cinkas geba suaktyvinti insulinogeno virtimą insulinu, tokiu būdu padeda kontroliuoti ir pakeisti diabeto simptomus. Pavartojus eliksyro „Sanbao", atsiranda galimybė sustiprinti gydymo efektyvumą: procentinė cukraus kiekio kraujyje ir šlapime reabilitacija siekia daugiau nei 80 proc. Tokie ligos simptomai kaip dažnas gėrimas, dažnas šlapinimasis, nuovargis, jėgų išsekimas, dažnas prakaitavimas, širdies plakimas ir kiti pasireiškia vis rečiau, kol visiškai pranyksta. Nėra pripratimo ir šalutinio poveikio.

   


  Skatina čiobrialiaukės augimą.


  Žmogaus organizmo imuniteto ir atsparumo stiprėjimas, blužnies, čiobrialiaukės ir kitų imuninės sistemos organų aktyvus vystimasis yra jauno sveiko organizmo klestėjimo požymiai. Mokslininkai nustatė, kad senatvė yra susijusi su laipsnišku žmogaus imuniteto funkcinio pajėgumo silpnėjimu.
  Čiobrialiaukė - tai savotiškas žmogaus organizmo ''ilgaamžiškumo žadintuvas", kadangi ji glaudžiai susijusi su organizmo gyvavimo trukme. Čiobrialiaukės funkcija - T-limfocitų gamyba ir jų brendimo skatinimas. Kuo daugiau aktyvių T-limfocitų žmogaus organizme, tuo atsparesnis organizmo imunitetas. Taigi įmanoma nesirgti, o susirgus - sirgti trumpiau, arba užsikrėtus virusinėmis infekcijomis, gydymas ir reabilitacija vyks žymiai greičiau, o tai reiškia, kad gyventi galima žymiai ilgiau. Dalykas tas, kad čiobrialiaukė jau nuo dvylikos metų amžiaus pradeda pamažu atrofuotis, o apie 60-uosius metus sunyksta iki labai menko dydžio ir tampa praktiškai nematoma plika akimi.

  Šalina radijo ir chemoterapijos padarinius.

  Radioterapijai vartojami alfa-, beta-, ir gama-spinduliai. Didelė radioaktyviosios spinduliuotės dozė suardo arba visiškai sunaikina vėžines ląsteles, tačiau kartu sužaloja ir normalias ląsteles, tuo sukeldama šalutinį poveikį. Ypatingai pakenkia žmogaus organizmo imuninėms funkcijoms, dėl to sumažėja organizmo atsparumas įvairioms ligoms. Išryškėja tokie požymiai kaip apsiblausęs veidas, senstanti oda, dingsta apetitas, pradeda slinkti plaukai, atsiranda vangumas, nemiga ir kt.
  Chemoterapija - tai vienas iš gydymo būdų, kai vartojant cheminius preparatus sunaikinamos navikinės ląstelės, stabdomas navikinių ląstelių augimas ir dalijimasis, stimuliuojama navikinių ląstelių diferenciacija. Chemoterapijos proceso metu kūnas nusilpsta, atsiranda jėgų išsekimo pojūtis, pyla prakaitas, sumažėja limfocitų ir trombocitų skaičius, o dėl to sumažėja ir hematochromo kiekis eritrocituose.
  Geriamasis eliksyras "SANBAO" vaidina ypatingai svarbią rolę imunitetui stiprinti, jis padidina makrofagų ir limfocitų aktyvumą, padidina leukocitų kiekį kraujyje, akivaizdžiai sumažina radijo ir chemoterapijos sukelto šalutinio poveikio padarinius.

  Inkstų funkcijos atstatymas, inkstų JAN stiprinimas.

  Inkstai KTM laikomi "pirmapradžiu pagrindu", tai yra, prigimtine sveikata, kurią mums perduoda gimdytojai. Inkstai nulemia vaisingumo funkciją, inkstuose saugoma sėkla, nuo kurios priklauso kaulų čiulpų medžiagos produkcija - taip jau sutvertas žmogus - o kaulų čiulpai vykdo svarbiausias funkcijas. Geriamasis eliksyras „Sanbao" padeda sureguliuoti inkstų veiklą ir kaulų čiulpų medžiagos gamybą. Preparatas betarpiškai veikia inkstus ir pasižymi gera atstatomąja funkcija esant "inkstų tuštumos" sindromui, menkai sėklos (spermos) produkcijai, vyrų nevaisingumui, greitam nuovargiui, ūžimui ausyse, mirgėjimui akyse, visiškam jėgų išsekimui ir kt.
  Galima teigti, kad geriamasis eliksyras „Sanbao" yra klasikinis atstovas tų preparatų, kurie skirti "reguliacijos" funkcijai, taip pat yra unikalus produktas vykdantis "atstatomąją" funkciją. Senovėje buvo sakoma: "Danguje yra trys brangenybės: saulė, mėnulis ir žvaigždės; žmogus turi tris brangenybes: kūną (sėklą, Czin), sielą (energiją, Či) ir dvasią (Sėnj)". Geriamasis eliksyras „Sanbao" vykdo kūno, sielos ir dvasios atkuriamąją funkciją.
  Reguliacijai skirto eliksyro "Feniksas" pagrindu sukurtas preparatas "Sanbao", kuriame yra suderinta ir "atstatomoji" funkcija. Atkurdami "kūno - sielos - dvasios" funkcijas, mes pasiekiame sveikatinamąjį efektą: stiprią sveikatą, išsilaisvinimą nuo ligų, sveiko gyvenimo pratęsimą ir ilgaamžiškumą.

  Rekomenduojama žmonėms, sergantiems reumatinėmis ligomis, hepatitu B ir šio viruso nešiotojams, sergantiems diabetu, onkologinėmis ligomis, silpnos sveikatos ir dažnai sergantiems žmonėms.
   

   

   

 • Kapsulės HAICAO GAI (kalcis)

   

   

  Minkštos "Haicao Gai" kapsulės pagamintos iš natūralios jūrinės žaliavos - žaliųjų Liucao dumblių. Ekskliuzyvinės perdirbimo techno­logijos panaudojimas suteikia galimybę gauti absoliučiai naują produktą atstatyti normalų kalcio turinio lygį organizme.

   

  Sudėtis: kalcis iš jūros dumblių, augalinis aliejus, želatina.

  Pakuotė: 100 kapsulių po 800 mg.

  Vartojimas ir dozavimas: iki 2 kapsulių 2 kartus per dieną, užgeriant šiltu vandeniu.

  Tinka vartoti: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos.

  Laikymo sąlygos: pakuotę laikyti hermetiškai uždarytą sausoje vėsioje vietoje; saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

   

  Žalieji Liucao dumbliai, kurių yra minkštose "Haicao Gai" kapsulėse, pagal sudėtį daug kuo panašūs į spiruliną ir turi panašų poveikį. Ypač dera pažymėti šiuose dumbliuose esantį didoką vitaminų kiekį (beta-karotino, vitaminų C, E, B grupės ir kt.) bei mineralų (magnio, jodo, geležies, seleno, cinko ir kt.), tarp jų ir kalcio.

  Vaistinėse parduodama daug įvairių kalcio turinčių preparatų. Vienok iki šiol nepavykdavo gauti lengvai įsisavinamo kalcio. Vis dėlto pirmą kartą pasaulinėje praktikoje ypatingai aukštų technologijų dėka korporacijai „Fohow" pavyko iš dumblių išskirti kalcį, kurį žmogaus organizmas pasisavina praktiškai visą ir gana lengvai ir kuris nesukelia jokių pašalinių reakcijų.

  Kapsulėse "Haicao Gai" yra D grupės vitaminų, gaunamų iš augalinio aliejaus, kurie padeda kalciui dar geriau įsisavinti žarnyne ir įsitvirtinti kauluose. Kalcio reikšmė didelė, ypač kai mes susiduriame su osteoporozės problemomis, kaulų lūžiais, širdies veiklos sutrikimais ir t.t. Nepakanka vartoti daug kalcio turintį maistą; kalcį dar reikia įsisavinti. Tuo tikslu kalcį būtina paversti į joninę formą. Tai vyksta skrandyje, veikiant druskos rūgščiai, o sumažėjus jos gamybai, sutrinka kalcio pasisavinimas. Su amžiumi organizme išsivysto kalcio deficitas: apie 40-uosius metus jis pasireiškia 50% žmonių, apie 60-uosius - 90%. Tai pasireiškia nuovargiu, ankstyvu senėjimu, dėmesio koncentracijos sumažėjimu, blauzdos raumenų spazmais, širdies ir kraujagyslių sistemos bei kvėpavimo organų ligomis. Su amžiumi kaulinio audinio atsistatymo procesas žmogaus organizme sulėtėja, to pasekoje gali atsirasti kaulų apykaitos susirgimas - kaulų osteoporozė, pasireiškianti kaulinio audinio masės sumažėjimu. Ligos priežastis - sulėtėjęs kalcio pasisavinimas. Osteoporozė gali išsivystyti ir dėl blogos ekologinės situacijos, ir dėl pablogėjusios mitybos, dėl nepakankamo kalcio kiekio patekimo į žmogaus organizmą. Labai dažnai osteoporozė vystosi nepastebimai ir nustatoma tik tada, kai atsiranda lūžiai, esant net mažam apkrovimui ar nuo silpno smūgio. Neretai osteoporozę vadina „nematoma epidemija", kartais net pastatant ją į ketvirtą mirtingumo priežasčių sąrašo vietą (po širdies ir kraujagyslių, onkologinių susirgimų ir diabeto). Didelės reikšmės osteoporozės vystimuisi turi amžiaus faktorius. Pagal medi­cinos statistiką osteoporozė užfiksuota 30-50% penkiasdešimtmečių (daugiausia moterų), o po 75 metų nuo jos kenčia pusė vyrų ir moterų. Šiandien osteoporozė tampa ir jaunų žmonių problema.

   

   

  Indikacijos:

  senėjimo procesų pristabdymas;

  vitaminų ir mineralų nepakankamumas;

  skydliaukės funkcijų nepakankamumas;

  padidintas kraujagyslių sienelių pralaidumas, kraujavimai;

  alerginiai susirgimai, diatezės;

  odos susirgimai (niežulys, egzema, psoriazė);

  osteoporozės, rachito, artrito profilaktika ir gydymas;

  dantų karieso profilaktika;

  padidintas nagų lūžumas;

  onkologinių, širdies ir kraujagyslių susirgimų profilaktika;

  pavargusių kojų sindromas ir spazmai;

  klimakterinis ir poklimakterinis laikotarpis;

  lūžių atvejai;

  vaikams ir paaugliams dėl atraminės-judinamosios sistemos vystymo;

  esant dėmesio koncentracijos sutrikimui;

  vartojantiems gazuotus gėrimus