Organizmą valantys preparatai

 • Arbata Fohow LIUWEI CHA

   

  Arbata "Liuwei" - reguliariai vartojama yra naudinga stemplei, gerina virškinimą, atnaujina kraują, šalina sąstovio reiškinius, mažina karštį, veikia detoksikuojamai, pasižymi kosmetiniu poveikiu, padeda mažinti kraujo spaudimą, mažina riebalų kiekį kraujyje, papildo gyvybinę energiją, efektyvus diuretikas ir kt

  Pakuotė: 25 arbatos pakeliai, 1 pakelyje - 2 g žaliavos.(1pakelis - 1 l.vandens)

  Arbata "Liuvei" vienos „Fohow“ korporacijos mokslinio tyrimo įmonės - "Fohow" Sveikos mitybos produktų Mokslinio tyrimo instituto grupės specialistų daugiamečių nuoseklių tyrimų rezultatas. Receptas sukurtas iš šešių pagrindinių komponentų (skonių), vadovaujantis TKM (Tradicinės kinų medicinos) principais apie vaistų ir maisto vienovę. Arbatos sudėtyje atitinkamomis proporcijomis yra tokių žolinių augalų kaip Kininis kordicepsas ir Puer arbata (išlaikyta 3 metus ir ilgiau. Produkto skonis sodrus, saldokas, aromatinis. Puikus sveikatą palaikantis produktas, tenkinantis šiuolaikinio gyvenimo reikalavimus.

  Saugojimo laikas: 36 mėnesiai nuo pagaminimo datos.

   

   

  Pagrindiniai komponentai:

  Puer arbata (Pu erh)

  Dabartiniu metu įrodyta daugiau kaip 20 Puer arbatos poveikių žmogaus organizmui, tarp jų - skrandžio veiklos normalizavimas, svorio mažinimas, riebalų kiekio kraujyje mažinimas, aterosklerozės, koronarinės ligos profilaktika; mažina kraujo spaudimą, lėtina senėjimą, stabdo vėžį, mažina cukraus kiekį, lėtina žalingų bakterijų augimą, šalina uždegimą, mažina nikotino poveikį organizmui, šalina radiacijos padarinius, stimuliuoja CNS, vykdo dantų ėduonies profilaktiką, gerina regėjimą, palengvina virškinimą, veikia detoksikuojamai, apsaugo nuo vidurių užkietėjimo, skaido alkoholį, skatina šlapimo išsiskyrimą ir kt..

  Kulkšnė (Astragalas). Stiprina iš vidaus ir išorės, šalina toksinus, diuretikas. 

  Šalavijas šakniastiebinis. Atnaujina kraują, šalina sąstovio reiškinius, išsklaido navikus, malšina skausmą. 

  Ženšenis. Užkerta kelią vėžiui, lėtina vėžinių ląstelių dalijimąsi, mažina riebalus kraujyje; pasižymi kosmetiniu poveikiu.

  Chrizantemos žiedai. Stabilizuoja kepenų veiklą, gerina regėjimą, mažina karštį. 

  Japoninis sausmedis. Mažina karštį, atvėsina kraują, šalina sąstovio reiškinius, detoksikuoja.
   

   

  Arbatos užplikymas

  Vienas arbatos pakelis užplikomas 3-4 kartus per dieną vieno­dais laiko tarpais. Kiekvieną kartą tas pats arbatos pakelis įmerkiamas į pilną karšto (apie 90°C) vandens stiklinę ir palaikomas 1 - 3 minutes (pirmą kartą užtenka pakelį palaikyti tik keletą sekundžių, kol vanduo nusidažo). Vakare arbatoje bus mažesnė kordicepso ir kitų sudėtinių dalių koncentracija, todėl miegas nesutrinka.

  Vienas gydymo arbata „Liuvei" kursas - 25 dienos. Galima vartoti ir ilgiau.

   

  Pastabos

  Prieš pradedant vartoti kordicepso preparatus, tikslinga paskirti arbatos „Liuvei", nes ji pasižymi stipriu valomuoju poveikiu.

  Rekomenduojama arbatos gerti ne vėliau kaip 18 val.

   

   

   

  Arbata "Liuvei" (Fohow Liuwei Cha)

   

   Dabartiniu metu įrodyta daugiau kaip 20 Puer arbatos poveikių žmogaus organizmui, tarp jų - skrandžio veiklos normalizavimas, svorio mažinimas, riebalų kiekio kraujyje mažinimas, aterosklerozės, koronarinės ligos profilaktika; mažina kraujo spaudimą, lėtina senėjimą, stabdo vėžį, mažina cukraus kiekį, lėtina žalingų bakterijų augimą, šalina uždegimą, mažina nikotino poveikį organizmui, šalina radiacijos padarinius, stimuliuoja CNS, vykdo dantų ėduonies profilaktiką, gerina regėjimą, palengvina virškinimą, veikia detoksikuojamai, apsaugo nuo vidurių užkietėjimo, skaido alkoholį, skatina šlapimo išsiskyrimą ir kt..
  Puer arbata paprastai turi keleto rūšių skonio, iš jų - saldaus, kartaus, aitraus, rūgštaus, "vandens skonio", "skonio be skonio" ir kt. Ypatingos prasmės turi "skonis be skonio" kaip absoliuti duoklė Čanj (Dzen) tradicijai. Kaip tik ši detalė daro Puer arbatą vieną iš brangiausių arbatos rūšių. Geriausia arbata turi daugybę subtilių aromatų ir skonio niuansų. Aromatai ir niuansai skirstomi į keletą pagrindinių rūšių: orchidėjos aromatas, finiko (datulės) aromatas, lotoso aromatas ir kamparo aromatas.
  Puer rūšių arbata auginama Junnanjo provincijoje, Sišuan Banjna vietovėje. Kadangi nuo seno šios rūšies arbatą surinkdavo ir supakuodavo Puer vietovėje, arbata taip pavadinta šio miestelio garbei. Apskrities miestas Puer taip pat yra Puer Chani tautybės savivaldybės centras, priklausantis Symao rajonui. Jis įsikūręs Junnanjo provincijos pietuose, už 373 kilometrų nuo Kunjamino miesto. Senovinis miesto pavadinimas - Ninėr apskritis. Chani tautybės kalboje žodis Puer reiškia "kaimas ant vandens" su nežymiu prasminiu niuansu - "namas, tėvonija".
  Puer arbatos istoriją galima atsekti iki Rytų Chanj dinastijos, tai yra daugiau nei prieš 2000 metų. Liaudyje užtinkama pasakojimų, kad jau tais laikais Puer arbatą augino Trijų imperatorių epochos strategas Čžugė Lianas; todėl manoma, kad Puer kultivuojama mažiausiai 1700 metų.
  Tano dinastijos laikais Puer arbata vadinosi Buži, buvo auginama Injšėn vietovėje (vienoje klimato juostoje, kaip ir dabartinis Symao ir Sišuan Banjna). Injšeno arbata buvo Puer arbatos pirmtakas. Juanio dinastijos epochoje ją pradėjo vadinti arbata Pu. Ir tik Minų dinastijos Min Vanj metais ją pradėjo vadinti Puer arbata. Puer arbatos kultivavimas sužydėjo Cino dinastijos laikais. Knygoje "Rūmų pastebėjimai apie Puer priežiūrą" rašoma: "Puer auga ant vieno iš žinomiausių arbatos kalnų... 800 varstų aplink, šimtai tūkstančių kopia į kalnus, kad ją užaugintų". Šie laikai - tai Puer arbatos aukso amžius. Sy Mao ir Sišuan Banjna rajonai tapo pagrindine Puer arbatos žaliavos auginimo baze. Minų dinastijos epochoje iš Puer miesto nusidriekė tolyn šeši senoviniai arbatos keliai, kuriais Puer arbata buvo gabenama ir parduodama žemyninei Kinijai, Tibetui, Vietnamui, Birmai, Tailandui ir kitom šalims. Be to, ją taip pat transportavo jūra į Honkongo ir Makao salas, Pietryčių Azijos šalis ir net į Europą. Nuo 1897 metų iš pradžių Prancūzija, o vėliau ir Anglija įkūrė Sy Mao muitinių postus, tuo padidindamos Puer arbatos tolimąjį eksportą.

  Arbata "Liuvei" - tai puikus sveikatą palaikantis produktas, tenkinantis šiuolaikinio gyvenimo poreikius.
  Dabar gyvename išsivysčiusioje aukštos civilizacijos visuomenėje, todėl mūsų uždavinys kaip galima teisingiau spręsti klausimą apie rūpinimąsi sveikata: liga organizme vystosi dienomis ir metais, sveikata taip pat kaupiasi kiekvieną dieną.
  Gausus maistas apkrauna blužnį ir skrandį. Labai riebus maistas gali sukelti hiperlipidemiją, kuri yra aterosklerozės priežastis. Savo ruožtu, aterosklerozė gali sukelti širdies ir smegenų kraujagyslių ligas - svarbiausią žmogaus sveikatos priešą. Labai kaloringas maistas taip pat padidina tikimybę susirgti storosios žarnos vėžiu, labai padidina galimybę susirgti krūties vėžiu; be to, yra tiesioginė priklausomybė susirgti tokiomis ligomis kaip kepenų suriebėjimas ar tulžies akmenligė.
  Kai valgote maistą, prieš valgį arba po to jūs galite nuryti keletą gurkšnių arbatos "Liuvei", tai padės žymiai sumažinti organizme pasisavinamų riebalų kiekį. Tokiu būdu, arbata tikrai pasitarnaus kaip patikima apsauga nuo širdies ir smegenų kraujagyslių ligų, diabeto ir kt. Be to, arbata visada padės organizmui susidoroti su maisto virškinimu ir pasisavinimu skrandyje, apsaugos organizmą nuo riebalų kaupimosi ir celiulito atsiradimo.

   

 • Vaisinė pasta Fohow Meigui

   

   

   

  „Fohow“ korporacija atliko tyrimus ir parengė gamybai vaisinę pastą „Meigui" (originalus pavadinimas - rožės oligosacharidai). Oligosacharidai - tai nauji cukrūs, turintys reikšmės organizmo sveikatinimui ir žarnyno mikrofloros atsatymui.

  Sudėtiniai komponentai yra: rožės žiedų ekstraktas, oligosacharidai, stachiozė ir kt. Malonaus skonio, pastebimas greitas ir akivaizdus veikimo efektyvumas. Vartojama organizmo sveikatinimui. Taip pat galima vartoti mitybai kaip cukraus pakaitalą. Galimas reguliarus vartojimas. Yra prieinamas ir nepakeičiamas sveikatą gerinantis maisto papildas vaikams bei pagyvenusiems žmonėms.
  Žmogaus virškinamasis traktas yra daugelio bakterijų saugykla. Pagal poveikį žmogaus organizmui jas galima skirstyti į naudingąsias, žalingas ir neutralias. Būdingiausias naudingosios mikrofloros atstovas yra bifidobakterįjos, atliekančios mikrobiologinio reguliatoriaus vaidmenį: skatina maisto medžiagų pasisavinimą žarnyne, stiprina imunitetą, veikia profilaktiškai, taip pat gydo vidurių užkietėjimą ir viduriavimą, skatina riebalų kiekio mažėjimą kraujyje, lėtina patogeninės floros ir puvimo bakterijų dauginimąsi žarnyne, skaido kancerogenines medžiagas ir kt. Po keleto valandų nuo kūdikio gimimo jo žarnyne jau atsiranda bifidobakterijų. Praėjus 1 - 2 savaitėms bifidobakterįjos žarnyne jau tampa absoliučiu lyderiu. Ir tai yra viena iš svarbiausių naujagimio stipraus imuniteto priežasčių. Su amžiumi, vartojant antibiotikus ir kitus vaistus, bifidobakterijų kiekis organizme mažėja, atsiranda tuštuma, o „šventa vieta tuščia nebūna", todėl į žarnyną braunasi ligas sukeliančios bakterijos.

  Kaip galima suaktyvinti bifidobakterijų veikimą vaiko ir suaugusiojo organizme ir skatinti jų dauginimąsi bei dalijimąsi? Pirma, ką nusprendė mokslininkai, tai - gyvos mikrofloros vidinis vartojimas, tai yra tiesioginis mikrofloros papildymas žarnyne (jogurtai, jogurto ir kitos bakterijos, kurias būtina laikyti šaldytuve, nes preparatai sugenda). Tačiau tyrimai parodė, kad tiesioginis gyvos mikrofloros vartojimas nesudaro sąlygų šiai mikroflorai sukurti kolonijų ant virškinamojo trakto sienelių, o leidžia tik trumpam apsistoti. Ir jeigu tik kartą liaujamasi ją vartoti, tai gaubtinėje žarnoje iš karto geroji mikroflora nustoja dominavusi. Todėl mokslo darbuotojai sukūrė specialų maistą bifidobakterijoms - tai bifidofaktorius. Tai toks maistas, kurio organizmas neperdirba ir nepasisavina. Todėl vartojamas jis patenka tiesiai į virškinamąjį traktą. Jis išskirtinai skatina bifidobakterijų augimą ir aktyvumą. Tokiu būdu vyksta autostimuliaciją ir bifidobakterijų dauginimasis, o tai didina organizmo atsparumą patogeninės floros agresijai, mažina galimybę atsirasti ligoms. Būtent todėl bifidofaktorius yra tas veiksnys, kuris didina bifidobakterijų skaičių. Daugelis mokslininkų bifidofaktoriui pripažino garbingą Penktosios kartos sveikatos produkto vardą.

   

   

  Pagrindiniai Vaisinės pastos „Meigui " komponentai

  Stachiozė - tai tetrozė, kurios struktūra: fruktozė - gliukozė - galaktozė. Priklauso sunkiai pasisavinamiems cukrums. Vartojama su maistu, ji patenka tiesiai į virškinamąjį traktą ir maitina bifidobakterijas bei kitą naudingą mikroflorą. Be bifidofaktoriaus, skatinančio bifidobakterijų dauginimąsi, vaidmens jis atlieka ir sveikatinimo funkciją, kuri pasireiškia kompleksiniu žarnyno būklės gerinimu: stachiozė skatina trumpos grandinės riebalų rūgščių kiekio padidėjimą, tuo pačiu parūgštindama virškinamąjį traktą ir lėtindama puvimo produktų susidarymą, stabdo cholesterolio augimą ir kt.   
  Oligoksilozė aktyvina naudiną žarnyno mikroflorą. Gyvūnų ir žmogaus žarnyne gyvena įvairios bakterijos, sudarydamos taip vadinamą enterobakterijų kolonijas. Tam, kad žmogaus organizmas išliktų sveikas, būtinai reikalinga, kad tarp enterobakterijų dominuotų bifidobakterįjos. Be to reikia, kad kenksmingos Vensano fuzobakterijos ir žarnyno lazdelė patektų į joms nepalankias sąlygas.   Su amžiumi arba kritinėse stresinėse situacijose bendras naudingos žarnyno mikrofloros skaičius sumažėja. Tyrimai parodė, kad yra gana didelis ir glaudus ryšys tarp naudingos žarnyno mikrofloros kolonijų skaičiaus sumažėjimo ir tokių reiškinių, kaip greitas organizmo senėjimas, organizmo atsparumo ir imuninių funkcijų susilpnėjimas, dismetabolinio pobūdžio lėtinės ligos, taip pat piktybinių ligų atsiradimas ir t.t. Todėl mokslininkai priėjo išvados, kad, norint išlaikyti žmogaus organizmo sveikatą, svarbiausia teisingai   išspręsti   klausimą,   kaip   palaikyti   virškinamajame   trakte   naudingos mikrofloros dominavimą. Šiandien optimaliausias funkcinis sprendimas yra mažų oligosacharidų dozių vartojimas. Jų dozės yra 15-20 kartų mažesnės nei oligoizomaltozės     (izomalto     -     oligosacharido);      10     kartų     mažesnės     negu fruktooligosacharidų (FOS). Žmogaus organizmui per dieną užtenka 0,4 - 1,4g. oligosacharidų. Patekusių į žarnyną oligosacharidų likutis sudaro daugiau nei 98%. Be to, jų poveikis bifidobakterijų dauginimuisi labai įtikinamas.
  Pagerina žarnyno veiklą. Vieno iš klinikinių tyrimų, atliktų Japonijos Santori kompanijos, duomenimis, 29-nioms nėščioms moterims,  kenčiančioms  nuo vidurių užkietėjimo (obstipacijos), kasdien   duodavo   išgerti   po   4g.   oligosacharidų.   Keturių savaičių laikotarpiu padažnėjo tuštinimasis, o daugiau nei pusei moterų normalizavosi peristaltika.
  Sudaro sąlygas palaikyti minkštą išmatų konsistenciją. Kasdien su vartojant po 0,7 - 1,4g. oligosacharidų, pavyksta palaikyti minkštą išmatų konsistenciją. Taip pat padeda   žymiai   sumažinti   serume   trigliceridų   (TG),   padidinti   didelio   tankio cholesterolio (HDL) kiekį ir padidinti neutralių sterolių pašalinimą su išmatomis.
  Oligosacharidai  aktyvina naudingą žarnyno  mikroflorą, gerina būklę esant obstipacijai, vykdo kepenų apsaugos funkciją, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, atlieka storžarnės vėžio profilaktiką, skatina organizme vitaminų gamybą ir kt..
  Rožės žiedų ekstraktas. Senovės gydytojai labai vertino rožes. Senasis traktatas „Kinijos visuotinė farmakopėja" tvirtina, kad rožė „sutvarko gyvybinę energiją, šalina neigiamas emocijas, palengvina kepenų ir skrandžio skausmus, padeda sergant įvairios trukmės artritu, esant atsikosėjimui krauju, sutrikus menstruacijų ciklui, esant kraujavimui, dizenterijai, apsinuodijimui ir kitiem simptomams“.
   

  Vaisinės pastos „Meigui" veikimas

   

  •   Greitai padidina vaiko ir suaugusiojo naudingos žarnyno mikrofloros kiekį;

   

  •   Stabilizuoja ir stiprina žmogaus organizmo virškinamojo trakto veiklą;

   

  •   Sureguliuoja virškinamųjų sulčių sekreciją;

   

  •   Skatina virškinimą ir pasisavinimą virškinamajame trakte;

   

  •   Padeda viduriuojant;

   

  •   Palaiko žarnyno jaunystę;

   

  •   Stiprina imunitetą;

   

  •   Lėtina organizmo senėjimą;

   

  •   Pasižymi kosmetiniu veikimu;

   

  •   Akivaizdžiai padeda esant alergijai ir senstant raumenims;

   

  •   Pagal principą „išorė veikia vidų" pasta gali ištirpdyti pigmentines dėmes, skatindama melanino suirimą ir metabolizmą;

   

  •   Sudaro sąlygas žmogui turėti baltą elastingą sveiką odą.

   

  Rekomenduojama: Vaisinė pasta „Meigui" be apribojimų tinka visoms žmonių grupėms.

   

  Nereikia laikyti šaldytuve, tai patogu kelionėje. Labai malonus, saldus skonis.

  Pakuotėje (120 g.)

  Vartojimas: po arbatinį arba desertinį šaukštą 2 kartus per dieną.

   

   

 • Fohow Sanqing Oral Liquid

   

   

  Eliksyras „Sancin" yra efektyviausias natūralus Rytų medicinos preparatas, skirtas organizmui valyti.

  Pakuotė: 4 flakonai po 30 ml geriamojo eliksyro.

   Produkto sudėtyje yra daug TKM komponentų: imuninės sistemos reguliatorius - grybas Gericijaus (Hericium erinaceus), vadinamas Liūto karčiais, alijošiaus gelis, taip pat kiti pagalbiniai komponentai. Naudojant aukštąsias technologijas šiame produkte pavyksta visiškai išsaugoti veikliuosius žaliavos komponentus, kuriuos organizmas gali lengvai pasisavinti. Šis produktas yra visiškai natūralus atstatomasis bei sveikatinamasis BVP ..

     Pagrindiniai komponentai:

   Alijošiaus gelis.

  Alijošius turi daugiau nei 160 veikliųjų komponentų. Ahetinas sustiprina organizmą, kovojant su virusais, Aloemicinas veikia vėžines ląsteles. Alijošius stimuliuoja imunitetą, sulėtina senėjimo procesus. Be to, padeda esant vidurių užkietėjimui, hemarojui, žaizdoms, širdies ir kraujagyslių ligoms ir t.t. Gericijus (Hericium erinaceus) - plačiai vartojamas tradicinėje Kinijos medicinoje, gydant skrandžio ligas ir virškinamojo trakto vėžio profilaktikai. Šis grybas padidina organizmo imunines jėgas, reguliuoja nervų sistemą, gerina kvėpavimo organų sistemos funkcijas, mobilizuoja imuninę sistemą, stabdo vėžinių ląstelių susidarymą ir jų vystymąsi įvairiose stadijose, lėtina odos ir gleivinės uždegiminius procesus, apsaugo kepenis. Efektyvus gydant įvairias ligas, susijusias su imuniteto nusilpimu, tokias kaip alergija, kandidozė, reumatizmas, pasižymi priešuždegiminiu veikimu.

   Oligosacharidai - tai aukštos kokybės vandenyje tirpstančios, pastebimai organizmą sveikatinančios maistinės skaidulos, gerinančios viso virškinamojo trakto funkciją. Tai - profilaktinė priemonė nuo viduriavimo ir vidurių užkietėjimo; taip pat ji sumažina lipidų kiekį kraujuje, sustiprina imunitetą ir t.t.

  Gericijus (Hericium erinaceus) - plačiai vartojamas tradicinėje Kinijos medicinoje, gydant skrandžio ligas ir virškinamojo trakto vėžio profilaktikai. Šis grybas padidina organizmo imunines jėgas, reguliuoja nervų sistemą, gerina kvėpavimo organų sistemos funkcijas, mobilizuoja imuninę sistemą, stabdo vėžinių ląstelių susidarymą ir jų vystymąsi įvairiose stadijose, lėtina odos ir gleivinės uždegiminius procesus, apsaugo kepenis. Efektyvus gydant įvairias ligas, susijusias su imuniteto nusilpimu, tokias kaip alergija, kandidozė, reumatizmas, pasižymi priešuždegiminiu veikimu.


  Vartojimas: iki 2 flakonų per dieną. Paprastai vartojama 10 dienų; tai sudaro vieną kursą, kurį galima kartoti. Norint didesnio efekto, taip kursų rekomenduojama daryti 3 dienų pertrauką. Pilnas valymo kursas užtrunka ne mažiau 15 dienų. Produktas rekomenduojamas sergantiesiems obstipacija ir hiperlipemija, esant virškinamojo trakto uždegimams, atsiradus inkštirams, pigmentinėms dėmėms.Visiškas organizmo išvalymas ir toksinų pašalinimas garantuojamas tais atvejais, kai šį eliksyrą vartoja kartu su vaisine pasta „Meigui". Geriamasis eliksyras "Sancin" veikia trimis pagrindiniais būdais: išvalo žarnyną; valo organizmą nuo toksinų; valo kraują nuo lipidų pertekliaus.

   

   Geriamasis eliksyras "Sancin" veikia trimis pagrindiniais būdais:

  . 1.išvalo žarnyną;

    2.valo organizmą nuo toksinų;

    3.valo kraują nuo lipidų pertekliaus.

   

   Preparato veikimas:

  Pirmą kartą pavartojus preparato po 2-3 valandų prasideda užsistovėjusių žarnyne išmatų skaidymas, lydimas meteorizmo reiškinių.

  Praėjus 2-3 dienoms nuo produkto pavartojimo, prasideda užsistovė­jusių išmatų atsiskyrimas nuo žarnyno sienelių, atsiranda noras tuštintis (išmatos būna skystos). Pasišalina gana daug tamsios spalvos išmatų, turinčių labai nemalonų kvapą. Praėjus 4-10 dienų nuo preparato pavartojimo, sumažėja skrandžio ir žarnyno uždegiminiai procesai, pranyksta nemalonus kvapas iš burnos, palaipsniui išnyksta vidurių užkietėjimas arba viduriavimas, išmatos tampa normalios spalvos ir formos.

  Po 1-2 kursų virškinamojo trakto funkcijos pastebimai normalizuo­jasi, tuštinimasis tampa reguliarus ir lengvas. Pamažu dingsta odos šiurkštumas, atsiradęs dėl vidurių užkietėjimo ir toksinų susikaupimo organizme. Pagerėja veido odos spalva, ji parausvėja. Burnos kvapas tampa normalus, dingsta odos dėmės, inkštirai, išbėrimai, kadangi pašalinamos šių reiškinių priežastys.

   Tinka vartoti: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos.

  Laikymo sąlygos: laikyti sausoje tamsioje vietoje; atidarytą buteliuką reikia laikyti tamsioje vėsioje vietoje.
   

   

 • Kapsulės XueQingFu

   

   

  Pagrindinis produkto komponentas yra nattokinazė, o taip pat vynuogių kauliukų ekstraktas ir penkialapės ginostemos ekstraktas. Šio produkto forma - kapsulės, gautos pažangios ekstrahavimo bei kitų šiuolaikinių farmacijnių technologijų keliu.

   

  Sudėtis: nattokinazė, vynuogių kauliukų ekstraktas, penkialapės ginostemos ekstraktas, želatina.

  Vienoje pakuotėje: 120 kapsulių po 250 mg.

  Vartojimas ir dozavimas: iki 2-3 kapsulių 2 kartus per dieną, užgeriant šiltu vandeniu.

  Pastaba: preparato dozę reikėtų didinti palaipsniui, pradedant pirmąją savaitę nuo vienos kapsulės per dieną ir didinant viena kapsule kas savaitę.

  Saugojimas: flakoną su kapsulėmis laikyti hermetiškai uždarytą sausoje vėsioje vietoje; vengti tiesioginių saulės spindulių.

   

  Nattokinazė. Vienas iš perspektyvių būdų gauti naujų aktyvių ir nekenksmingų natūralių preparatų yra studijavimas tradicinės mitybos tautų, kurių ilga gyvenimo trukmė ir puiki sveikata. Taip buvo nustatyta, kad japonų sveikata asocijuojasi su gausiai vartojamais produktais su soja. Ypač naudingas pasirodė esąs tradicinis sojos produktas Natto, kurį japonai valgo jau daugiau kaip 1000 metų. Natto gaunamas fermentuojant virtas sojos pupelės naudingomis bakterijomis - ypatingu senos lazdelės (Bacillus subtilis Var. Natto) štamu. Tuo metu senos lazdelė intensyviai dauginasi ir sintetina fermentą (enzimą) nattokinazę, su kuria siejamos naudingosios Natto savybės. Jeigu anksčiau nattokinazę gaudavo iš Natto ekstrakto, tai šiuo metu jos gamybai panaudoja genetiškai nemodifikuotas bakterijas Bacillus subtilis Var. Natto, augančias ant genetiškai nemodifikuotos sojos. Gydytojai atkreipė dėmesį, kad japonai, reguliariai vartojantys Natto, pasižymi sveika širdies ir kraujagyslių sistema, o jų kraujas net vyresniame amžiuje išlaiko normalų kraujo klampumą, nelinkusį krešėti ir sudaryti trombus. Natto pasižymi aukštu fibrinolitiniu aktyvumu, t.y. geba ištirpinti fibrino baltymo, atsakingo už kraujo klampumą ir trombų susidarymą, siūlus. Milijonai žmonių visame pasaulyje, reguliariai geriantys populiariausius antikoaguliantus - aspiriną bei jo analogus -, kenčia nuo kraujavimų, ypač iš virškinamojo trakto. Nattokinazė - tai už aspiriną žymiai saugesnė ir efektyvesnė priemonė. Skirtingai nei farmakologinės priemonės, nattokinazė neturi pašalinių efektų bei nesukelia alerginių reakcijų. Faktiškai nattokinazė yra natūrali alternatyva aspirinui, vartojamam širdies ir kraujagyslių ligų profilaktikai ir gydymui. Be to, nattokinazė veikia gana ilgai - 4-8 valandas ir kainuoja nebrangiai. Labai svarbu, kad skirtingai negu vaistai, nattokinazė, saugodama nuo kraujagyslėse susidarančių trombų, kraujagyslių pažeidimų ir traumų atvejais netrukdo kraujui krešėti.

   

  Funkcinis poveikis:

  • skystina kraują, padidina kraujagyslėmis tekančio kraujo kiekį,
  • tuo pačiu pagerina deguonies pristatymą į audinius ir padidina įvairių vidaus organų biologinį prieinamumą;
  • pagerina kraujagyslių sienelių elastingumą;
  • užkerta kelią trombų susidarymui ir skatina jų ištirpimą;
  • palaiko regėjimą;
  • padidina kaulų tankį;
  • mažina sąnarių skausmą, sergant jų ligomis;
  • mažina sąnarių ir raumenų skausmą, esant intensyviems fiziniams apkrovi­mams;
  • mažina limfos klampumą;
  • pagerina drenažo funkciją ir organizmo apsivalymą nuo šla­kų;
  • suardo fibrino apnašas, dengiančias onkologines ląsteles, o tai leidžia ląstelėms - kileriams atpažinti ir sunaikinti vėžines ląs­teles.

  Vynuogių kauliukų ekstraktas. Vynuogės - seniausia kultūra civilizacijos istorijoje. Vynuogė dar vadinama "ilgaamžių uoga". Rytuose motinos, neturinčios pieno, maitina kūdikius į minkštą skudurėlį įvyniotomis džiovintomis vynuogėmis.

  Vynuogių kauliukų ekstraktas yra turtingiausias gamtinių bioflavonoidų bei nepakeičiamų riebiųjų rūgščių ir vitaminų šaltinis. Visas šis sudėtingas ir subalansuotas biokompleksas, teigiamai veikdamas visą organizmą, o ypač širdies ir kraujagyslių bei kraujo apytakos sistemas, efektyviai stiprina plaukų ir nagų struktūrą, aktyvina ląstelių gebėjimą regeneruotis, palaiko gerą epidermio ir vidinių odos struktūrų drėgnumą, padeda išsaugoti hialuroninę rūgštį, atsakingą už odos sluoksnių hidrataciją ir elastingumą. Bioflavonoidai pasižymi regeneruojančiu aktyvumu, lėtina senėjimo procesus, priešinasi užde­giminių procesų vystimuisi, neutralizuoja laisvųjų radikalų veikimą. Polinesočiosios riebiosios rūgštys, esančios vynuogių kauliukų sudėtyje, aktyvina lipidų apykaitą ir atstato barjerines epidermio funkcijas. Padeda išlaikyti ir atstatyti kolageno - pagrindinės sąnarių, kaulų ir jungiamojo audinio medžiagos - pluoštus. Kolagenas yra svarbiausias žmogaus organizmo proteinas: trečdalį visų organizmo proteinų, iš kurių 80% tenka odai, sudaro kolagenas. Bėgant metams, kolageno turinys orga­nizme palaipsniui mažėja; tai ypač būdinga odos ląstelėms. Kolageno sluoksnis nustoja vykdyti savo funkciją ir tampa nepajėgus išsaugoti drėgmę odoje, kuri tampa sausa. Polifenoliai mažina intoksikacinius or­ganizmo procesus, lėtindami viso organizmo ir odos senėjimo procesus; didina kraujagyslių elastingumą ir tonusą, efektyvus aterosklerozės ir hipertoninės ligos profilaktikoje, turi priešuždegiminį, detoksikacinį ir antialerginį poveikį. Vynuogių kauliukų proantocianidinai pripažinti vienais iš pačių veiksmingiausių visų žinomų natūralių antioksidantų. Aktyvumu jie beveik 50 kartų lenkia vitaminą E ir 20 kartų - vitaminą C. Jie didina kraujagyslių standumą ir elastingumą, mažina trombų susidarymo grėsmę. Kvercetinas sugeba nukenksminti kancerogenus, užkirsdamas kelią DNR deformacijai. Jis turi priešuždegiminį, antibakterinį, priešgrybelinį ir priešvirusinį poveikį, stimuliuoja imuninę sistemą ir mažina alerginių reakcijų pasireiškimą. Vynuogių kauliukų ekstraktas taipogi turi savybę valyti kraują ir iš organizmo šalinti tok­sines medžiagas.

  Penkialapė ginostema (Gynostemma pentoli-lium) - tai Kinijos kalnų miškuose auganti liana. Ginostemą pradėjo tyrinėti praeito šimtmečio 70-aisiais metais. Saponinų turinys ginostemoje ženkliai lenkia ženšenį: jeigu ženšenyje jų yra apie 20, tai ginostemoje - 84. Žinoma, kad saponinai - tai natūralūs organiniai junginiai, dalyvaujantys hormonų sintezėje. Nustatyta, kad su ginostema galima pasiekti ženklaus sveikimo efekto, esant širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, o būtent - esant arterinei hipertonijai, sergant onkologinėmis ligomis, AIDS, taip pat stresinėse situacijose. Penkialapė ginostema veikia lipidų apykaitą ir yra ideali lieknėjimo priemonė. Penkialapė ginostema mažina cholesterino ir cukraus kiekį kraujyje, užkerta kelią vystytis aterosklerozei. Ginostema aukštai įvertinta Pasaulinės sveikatos apsaugos organizacijos.

  Pastaba: elgtis atsargiai, kai vienu metu paskiriama ir kraują skystinančių priemonių (aspirino ar kt.).
   

   

 • Tabletes Fohow GAOSIAN

   

  Šiame preparate suderintos atkuriamoji ir valomoji funkcijos. Jis yra natūralus sveikatos palaikymo ir papildomo organizmo maitinimo produktas. „Gaosian" rekomenduojamas žmonėms, sergantiems hiperlipemija, hipertonija, hiperglikemija, turintiems antsvorį.


   Sudėtis: konžakas, chitozanas, spirulina, skaidulinė ląsteliena iš įvairių vaisių ir daržovių.

   Pakuotė: 144 tabletės po 0,7 gr.


  „Fohow" korporacijos dukterinės įmonės „Ju Dė" Sveikos mity­bos produktų Mokslinio tyrimo instituto specialistų grupė, remdamasi Tradicinės kinų medicinos teorija apie mitybą ir gyvenimo puoselėjimą, sukūrė puikų aukštos kokybės preparatą „Gaosian".

   

  Pagrindiniai komponentai ir indikacijos:

  1. Konžakas. Pagrindinis konžako profilaktinis ir gydomasis poveikis pasireiškia riebalų, cukraus ir cholesterolio kiekio mažinimu kraujyje, toksikozės pasekmių šalinimu, gydant piktybinius navikus, patogeninių bakterijų virškinamajame trakte augimo mažinimu. Pasižymi puikiu poveikiu antsvorį turintiems žmonėms bei esant vidurių užkietėjimui. Yra profilaktinė ir pagalbinė gydomoji priemonė, esant navikinėms žarnyno, virškinamojo trakto ir kitų organų ligoms. Konžakas nepaprastai turtingas unikalių maistinių komponentų. Remiantis tyrimų duomenimis, 100-e gramų Konžako gumbastiebių yra iki 50 g. Konžako gliukomanano (KGM); taip pat yra gliukozės, fruktozės, cukrašvendrių cukraus. Pastarųjų metų tyrimai parodė, kad Konžako gliutomananas, esantis Konžake. veiksmingai mažina cukraus kiekį sergantiems cukriniu diabetu. Konžakas drėgnoje terpėje turi savybę labai (daugiau nei 30 kartų!) išbrinkti, todėl, vartojant "Gaosian", sukeliamas sotumo ir skrandžio pilnumo jausmas, pailgėja maisto buvimo skrandyje laikas.

  2. Chitozanas - tai vienintelė gamtinė šarminio pobūdžio poli­sacharidų rūšis; tai ir sąlygoja jos svabias fiziologines funkcijas. Patekęs į žmogaus organizmą, Chitozanas virškinamajame trakte praktiškai nepasisavinamas. Dėl šios priežasteis jis priskiriamas vienai iš maistinių skaidulų rūšių. Chitozanas reguliuoja ir gerina virškinamojo trakto veiklą, pasižymi atkuriamuoju ir profi­laktiniu poveikiu skrandžio gleivinei. Chitozanas padeda stiprinti imunitetą, stabdo vėžinių ląstelių augimą, turi savybę mažinti kraujo spaudimą, cukraus ir lipidų kiekį kraujyje. Energingai šalina toksinus ir sunkiuosius metalus iš organizmo. Riebalai ir sunkieji metalai kartu su Chitozanu per žarnyną yra pašalinami iš organiz­mo vidinės terpės. Tai padeda nutukimo ir širdies bei kraujagyslių ligų profilaktikai.

  3. Skaidulinė augalinės kilmės ląsteliena - tai stambiamolekulinė celiuliozė. Ji, kaip ir Chitozanas, užima virškinamajame trakte didelį tūrį, sukeldama sotumo pojūtį bei mažindama apetitą; tokiu būdu padeda mažinti svorį. Skati­na žarnyno perilstaltiką, virškinamųjų sulčių sekreciją, tinka diabeto ir vidurių užkietėjimo profilaktikai. Padeda iš tirpios celiuliozės žarnyne susiformuoti želės pavidalo masei, kuri sulėtina cukraus pasisavinimą ir daro pastebimą poveikį cukraus mažinimui kraujyje. Gausi skaidulinė ląsteliena padeda storojo žarnyno mikroflorai gaminti daugelį vitaminų, taip pat padeda per virškinamąjį traktą iš žmogaus organizmo šalinti toksinus.

  4. Spirulina - tai daugeliui žinomas natūralios kilmės žaliasis dum­blis. Ekologiškai švarių produktų tarpe Spirulina yra aminorūgščių, vitaminų ir mikroelementų koncentracijos čempionas. Šio dumblio pasisavinimas - 95% (nes ji neturi ląstelių su tvirtomis molekulinėmis sienelėmis). Tarp visų natūralių produktų Spiruli­na turi didžiausią baltymų kiekį — 65%! O pagal PSO duomenis Spirulina saugo žmogaus organizmą beveik nuo dviejų trečdalių ligų. Be to, šis vertingas dumblis turi labai retą augalinės kilmės produktams elementą - fitocianiną, kuris stimuliuoja medžiagų apykaitą ir stiprina imuninę sistemą.

  Mūsų maisto sudėtis nesubalansuota. Vis dažniau pastebimas ląstelinis badas, kuris paprastai yra lydimas nutukimo: žmogus gauna labai daug kalorijų, bet negauna pakankamo kiekio maistinių medžiagų. Dumbliai, ypatingai mikrodumbliai, yra labai svarbūs sveikatai, nes suteikia organizmui vertingų ir gyvybiškai svarbių medžiagų. Be to, tai - mažai kaloringas produktas. Tai pačias rimčiausias mūsų laikmečio sveikatos problemas šalinanti priemonė.

  Kadangi patekusi į žmogaus organizmą skaidulinė ląsteliena ima siurbti drėgmę, plėstis ir brinkti, ji padidina žarnyno tūrį. Šis procesas padeda suminkštinti išmatų masę ir sudaro sąlygas daug lengviau ir greičiau išsituštinti. Be to, šie procesai skatina žarnyno perilstatiką, mažina sąstovį ir galimybę pasisavinti toksinus žarny­ne. Dar prisideda ir Chitozano gebėjimas prisijungti toksinus ir sunkiuosius metalus, sudarantis sąlygas juos pašalinti iš organizmo su išmatomis ir kartu drėkinantis žarnyną. Tai sustiprina gydymo efektą vidurių užkietėjimo ir hemorojaus atvejais.

  Pastaruoju metu maistas tampa vis rafinuotesnis. Visur pastebima tendencija su maistu suvartoti vis mažiau maistinių skaidulų. Aukšto kaloringumo maistas, turintis labai daug baltymų, riebalų ir angliavandenių, skatina nutukimą, cukrinį diabetą, širdies ligas, hipertoniją ir kt. Šie faktai atkreipė ypatingą mokslininkų dėmesį, todėl mitybos praktikoje ir atsirado maistinės tabletės „Gaosian". Aprūpindamas žmogaus organizmą pakankamomis maisto medžiagomis, šis produktas taip pat padeda šalinti iš organizmo daugybę kenksmingų medžiagų, toksinų ir riebalų perteklių.

  „Atnaujinimas" ir „valymas" - tai dvi funkcijos viename produkte!

   


  Maistinės tabletės "Gaosian" (Fohow Gaoqian)

  Šiame preparate yra suderintos atstatomoji ir valomoji funkcijos, jis nepaprastai vertingas mitybai, palankus ilgaamžiškumui. Produktas pagamintas naudojant šiuolaikines helatų gamybos technologijas. Maistinės tabletės „Gaosian" užtikrina organizmui būtiną mitybą.

  Vartojant tabletes „Gaosian", skaidulinė ląsteliena valo žarnyną - „supakuoja" žalingus riebalus ir šalina iš organizmo, gerina cukraus pasisavinimą, todėl išsiplečia galimybės mėgautis delikatesais ir vartoti skanų (bet ne visada naudingą) maistą, kartu išsaugant sveiką organizmo būklę. Šis preparatas - tai nepamainomas mitybos palydovas pilniems ir kenčiantiems dėl nutukimo žmonėms, o taip pat su "3-jų hipersindromų" (hipertonija, hiperglikemija, hiperlipidemija) simptomais.

   

  Konžakas (Konjak flour) - tai mažai kaloringas, turintis daug skaidulų tradicinis mitybos sferos preparatas. Jis taip pat yra ir augalinis unikalių savybių turintis farmacinis preparatas. Konžakas gavo garbingą virškinamojo trakto „Daktaro-valytojo" vardą. Svarbiausias Konžako veikimas - riebalų, cukraus ir cholesterolio kiekio kraujyje mažinimas, bakterijų augimo stabdymas, humoralinio skysčio sekrecijos skatinimas, kraujo sąstovio šalinimas. Pasižymi puikiu poveikiu antsvorį turintiems žmonėms, esant vidurių užkietėjimui, širdies ir kraujagyslių ligoms, yra profilaktinė ir pagalbinė gydymo priemonė esant žarnyno, stemplės, galvos smegenų vėžinėms ligoms ir kitais atvejais. Nepaprastai turtingas unikaliais maistiniais komponentais: 100-e g Konžako gumbastiebių yra 50 g. Konžako gliukomanano, taip pat gliukozės, fruktozės, cukrašvendrių cukraus. Pastarųjų metų tyrimai parodė, kad Konžake esantis gliukomananas (KGM) pasižymi puikiu cukraus kiekį mažinamuoju veikimu sergantiems cukriniu diabetu. Kadangi preparato medžiagos molekulės yra gana didelės ir labai klampios, tai jis iš esmės palengvina cukraus pasisavinimą, sumažina cukraus kiekį tuoj po valgio ir tokiu būdu sumažina kasos apkrovimą. Kadangi Konžakas geba sumažinti bendrą trigliceridų (Tg) ir cholesterolio kiekį kraujyje, tai jį vartojant pasireiškia puikus efektas turintiems hipertonijos ir nutukimo simptomų.

   

   

  Konžako profilaktinė reikšmė:

  Cukraus kiekio kraujyje padidėjimo profilaktika. Tyrimai parodė, kad vartojant Konžaką, žymiai efektyviau sumažėja gliukozės ir insulino kiekio augimas pavalgius, sumažėja cukraus ir insulino kiekis kraujyje. Suaugusiesiems su diabeto simptomais, kurie reguliariai vartojo po 3-7g Konžako gliukomanano 90 dienų, jau 20-tą vartojimo dieną buvo nustatytas 11,2 proc sumažėjęs cholesterolio kiekis ir 29 proc cukraus kiekis kraujyje (tyrimas tuščiu skrandžiu).

  Tyrimai parodė (gliukozės tolerancijos testas), kad sveikiems žmonėms, kuriems kasdien su maistu duodavo po 2,6 g Konžako gliukomanano, cukraus kraujyje sumažėjo 7,3 proc., o insulino koncentracija serume - 13 proc.

  Stabdo cholesterolio sintezę, skatina tulžies rūgščių metabolizmą.

  Pailgina maisto buvimo trukmę skrandyje. Vartojant Konžako, atsiranda „sotumo" ir „skrandžio pilnumo" pojūčiai, sumažėja pH (rūgštingumas). Sulėtėja cukraus pasisavinimas, todėl sumažėja ir insulino suvartojimas organizme. Tai labai palankiai veikia žmones, turinčius diabeto sindromą.

  Pagerina žarnyno funkcijas. Konžako ekstrakto miltelių veikimo mechanizmas virškinamajame trakte yra panašus į kitų maistinių skaidulų. Jis skatina žarnyno peristaltiką, tačiau sulėtina ją tada, kai skrandis yra tuščias. Konžako produktams patekus į žmogaus virškinamąjį traktą, nepaisant sumažėjusio organizmo išskyrų tūrio, padidėja žarnyno mikrofloros įvairovė. Preparatas per labai trumpą laiką virškinamajame trakte pakeičia žarnyno mikrofloros vaizdą: dideliais tempais skatina bifidobakterijų ir kitos naudingos mikrofloros dauginimąsi ir pagausėjimą. Taip pat padidėja rūgštingumas žarnyne, efektyviai stabdoma įvairios patogeninės (žalingos) mikrofloros veikla, mažėja toksinų gamyba, vyksta apsauga nuo vėžinių ląstelių poveikio. Taigi matomas akivaizdus profilaktinis poveikis nuo tiesiosios žarnos vėžio, enteritų ir kitų ligų.

  Produktai iš Konžako skystina skrandyje ir žarnyne esančias žalingas medžiagas, padidina žarnyno kontrolės galimybes, maisto virškinimo ir suvirškinto maisto judėjimo virškinamajame trakte greitį. Todėl iš Konžako ekstrahuoti milteliai sukuria puikią galimybę gydyti vidurių užkietėjimą, šalina iš organizmo toksinus, padeda koreguoti odos būklę ir spalvą. Dėl to jis dar vadinamas „valytojų" arba „kiemsargiu".

  Mažina trigliceridų kiekį. Tyrimai parodė, kad Konžako gliukomanano želė gali žymiai sumažinti trigliceridų kiekį kraujo serume. Ekstrahuoti iš Konžako milteliai, absorbuodami cholesterolį, tribarbitūrinę rūgštį, sunkiųjų metalų druskas ir maistą dažančius fermentus, neleidžia pasisavinti aukščiau minėtų medžiagų ir šalina jas iš organizmo. Tai yra naudinga žmogaus sveikatai. Tokiu būdu vyksta ir cholesterolio bei trigliceridų kiekio mažėjimas kraujyje.

   

  Nedalyvauja energijos gamyboje. Ekstrahuoti iš Konžako milteliai nesuteikia žmogaus organizmui papildomos energijos. Be to jie sudaro maistui apsauginį apvalkalą, kuris saugo šį nuo virškinamųjų fermentų poveikio. Rezorbuojantis riebalams ir riebalus transportuojančioms medžiagoms, Konžako maistiniai produktai palaipsniui išbrinksta, o tai greit ir ilgam sudaro sotumo pojūtį.

   

  Chitozanas - tai gyvūninės kilmės maistinės skaidulos, pasižyminčios teigiamu elektros krūviu (katijonai). Chitozanas - vienintelė gamtinė šarminio pobūdžio polisacharidų rūšis, sąlygojanti svarbias jo fiziologines funkcijas. Pasižymi labai stipriu poveikiu žmogaus organizmo fiziologinėmis funkcijomis. Daugelis JAV ir Europos dietologinių organizacijų chitozaną įvardino sekančiu po baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų ir mineralų „šeštuoju gyvybiniu elementu", būtinu žmogaus sveikatai.

  Patekęs į žmogaus organizmą, chitozanas lieka praktiškai nepasisavinamas. Dėl šios priežasties jis priskiriamas vienai iš maistinių skaidulų rūšių. Be atskiros nuosavų maistinių skaidulų charakteristikos, chitozanas dar reguliuoja ir gerina virškinamojo trakto veiklą, pasižymi atstatomuoju ir profilaktiniu poveikiu skrandžio gleivinei.
  Chitozanas padeda stiprinti imunitetą, stabdo vėžinių ląstelių augimą, turi savybę mažinti kraujo spaudimą taip pat riebalų kiekį kraujyje. Energingai vykdo toksinų šalinimo funkciją, efektyviai šalina iš organizmo pesticidus, cheminius dažus ir kitas organizmą teršiančias žalingas medžiagas.

  Chitozanas geba sudaryti patvarius junginius su sunkiųjų metalų druskomis (jonais). Jis taip pat reaguoja su riebalų rūgštimis ir sudaro patvarius junginius, o tokie kompleksiniai junginiai, savo ruožtu, gali išsiurbti riebalines medžiagas iš organizmo vidaus. Dėl šios priežasties žmogaus organizmas ir nepajėgia pasisavinti chitozano. Tokiu būdu riebalai ir sunkieji metalai pašalinami iš žmogaus organizmo vidinės terpės.

  Tai padeda nutukimo, širdies ir kraujagyslių, smegenų kraujagyslių ir kitų ligų profilaktikai.

  Chitozanas turi stiprų afinitetą maistinėms dažų medžiagoms. Tyrimai parodė, kad azoto dažai organizmo viduje sudaro patvarius junginius su chitozanu. Organizme jie tampa nepasisavinami ir su chitozanu iš jo pasišalina. Beje, chitozaną galima vartoti kaip kramtomąją gumą, kadangi jis turi dantų emalę balinamųjų savybių.

  Skaidulinė ląsteliena - tai ekstraktas iš augalų ląstelių sienelių. Tai yra stambiamolekulinė celiuliozė - mažesnio svorio, tačiau didesnio tūrio. Virškinamajame trakte užima didelę erdvę, todėl sukelia sotumo pojūtį, mažina apetitą, stiprina dietos ir svorio mažinimo procedūrų poveikį.

  Vartojant su maistu, ji skatina žarnyno peristaltiką, virškinamųjų sulčių sekreciją, tinka diabeto ir vidurių užkietėjimo profilaktikai.

  Padeda iš tirpios celiuliozės žarnyne susiformuoti želės pavidalo masei, kuri sulėtina cukraus pasisavinimą žarnyne, tuo pačiu skatindama ir gliukozės metabolizmą. Dėl to sumažėja organizmo poreikis insulinui.

  Akivaizdžiai mažina cukraus kiekį kraujyje.

  Gausi skaidulinė ląsteliena padeda storojo žarnyno mikroflorai gaminti daugelį vitaminų, o taip pat padeda per virškinamąjį traktą iš žmogaus organizmo šalinti patogeninius toksinus.

  Spirulina. Daugeliui žinomas natūralios kilmės žaliasis dumblis. Tai vienas iš turtingiausių maisto medžiagomis sveikos mitybos produktų.

  Joje yra iki 60-70 proc. aukštos kokybės baltymo, nedaug riebalų ir angliavandenių (cukraus). Puikus preparatas atstatomajai mitybai, idealus produktas reabilitacijai po diabeto.

  Turi riebalus šalinančios gama-linoleninės rūgšties, mažinančios antsvorį, gerinančios riebalų apykaitą. Profilaktiškai veikia prieš trombų susidarymą, veiksmingai kovoja su širdies ir kraujagyslių ligomis, galvos smegenų ligomis, padeda suliesėti.

  Turi šarminių medžiagų - chlorofilo ir kitų, pasižyminčių detiksikuojamuoju veikimu. Reguliuoja skrandyje šarmų balansą, tausoja virškinamąjį traktą esant opų simptomams. Moksliniai tyrimai parodė, kad organizme padidėjus pH 0,1%, padidėja ir organizmo poreikis insulinui net 75 proc.

  Turi 8 organizme nesintezuojamas aminorūgštis, daug mikroelementų, mažina nuovargį, skatina galvos smegenų ląstelių veiklą, stiprina organizmo imunitetą.

  Yra superoksiddismutazės (SOD) ir kitų maistinių antioksidantinių komponentų, palaikančių sveiką odos būklę. Lėtina žalingą naikinamąjį laisvųjų radikalų poveikį ląstelėms; profilaktiškai veikia senėjimo procesus bei chroniškas ligas.

  Diferencijuotas baltymas - tai ekstraktas iš natūralių augalinių komponentų. Labiausiai panašus į organizme sintezuojamo baltymo struktūrą. Tai - natūralus augalinis baltymas, lengvai pasisavinamas organizme. Tyrimai parodė, kad, kuomet diferencijuoto baltymo kiekis pasiekia arba viršija 25 proc. žmogaus mėnesio maisto raciono, jau 3-jų savaičių laikotarpiu ligoniams su hiperlipidemija (padidėjusių riebalų ir cholesterolio kiekiu kraujyje) riebalų ir cholesterolio kiekio rodikliai kraujyje sumažėja 17-25 proc.

   

  Maistinių tablečių „Gaosian " pagrindinis veikimas:

  Mažina cukraus kiekį kraujyje, Konžakas ir skaidulinė ląsteliena, patekę į organizmo virškinamąjį traktą, panašiai kaip kempinė sugeria vandenį ir pavirsta želės pavidalo medžiaga. Tokiu būdu padidina maisto klampumą, sukelia sotumo pojūtį, mažina patenkančio cukraus kiekį, apsaugo nuo cukraus kiekio padidėjimo tuojau pavalgius. Be to, kai skaidulinė celiuliozė nuo vandens išbrinksta, ant plonojo žarnyno gleivinės susidaro „separuojamasis sluoksnis“, stabdantis gliukozės pasisavinimą žarnyne. Nepasisavinta gliukozė pašalinama iš žarnyno su išmatomis. Be to skaidulinė ląsteliena padidina insulino jautrumą: remiantis tarpusavio sąveikos principu, sumažėjus cukraus kiekiui, atsiranda galimybė sumažinti organizmo poreikį insulinui. Beje, puikios spirulinos baltymo savybės, mažas riebalų ir cukraus kiekis kraujyje daro šį produktą idealiu maistu esant diabeto požymiams.

  Sumažina riebalų kiekį kraujyje. Cholesterolis - tai viena iš kraujo riebalų rūšių. Jis didina pavojų susirgti išemine širdies liga ir formuotis akmenligei. Patekusi į organizmą skaidulinė ląsteliena mažina cholesterolio pasisavinimą žarnyne, skatina tulžies pasisavinimą, sumažina cholesterolio kiekį kraujyje ir tokiu būdu saugo nuo išeminės širdies ligos ir akmenligės vystimosi.

  Mažina alkio pojūtį, padeda mažinti svorį. Kai Konžako ir skaidulinė ląsteliena ima burkti skrandyje, ji pripildo ir išplečia skrandį bei žarnyną, sukelia sotumo pojūtį ir lėtina maisto suvartojimo procesą. Tai padeda iš dalies apriboti ir riebalų bei cukraus pasisavinimą, skatina riebalų suvartojimą organizme. Tokiu būdu padeda sergantiems diabetu ir turintiems antsvorį žmonėms sukontroliuoti alkio bei apetito pojūtį ir sublogti.

  Drėkina žarnyną, gerina žarnyno praeinamumą, padeda šalinti toksinus. Patekusi į žmogaus organizmą skaidulinė ląsteliena pradeda siurbti drėgmę, plėstis ir brinkti, padidina žarnyno tūrį. Šis procesas padeda suminkštinti išmatų masę ir sudaro sąlygas daug lengviau ir greičiau išsituštinti. Tuo pačiu šie procesai skatina žarnyno peristaltikos suaktyvėjimą, mažina sąstovį ir galimybę pasisavinti toksinus žarnyne. Be to, dar prisideda chitozano gebėjimas prijungti toksinus ir sunkiuosius metalus, sudarantis sąlygas juos pašalinti iš organizmo su išmatomis ir kartu drėkinti žarnyną. Tai sustiprina gydymo efektą vidurių užkietėjimo ir hemorojaus atvejais.

  Pastaruoju metur pastebima tendencija su maistu suvartoti vis mažiau maistinių skaidulų. Aukšto kaloringumo maistas, turintis labai daug baltymų, riebalų ir angliavandenių, skatina nutukimą, cukrinį diabetą, širdies ligas, hipertoniją ir kt. Šie faktai atkreipė ypatingą mokslininkų dėmesį ir, kaip rezultatas mitybos praktikoje atsirado maistinės tabletės „Gaosian". Aprūpindamas žmogaus organizmą pakankama mityba, šis produktas padeda pašalinti iš organizmo daugybę kenksmingų medžiagų, toksinų ir riebalų perteklių. „Atstatymas" ir „valymas" - tai dvi funkcijos viename produkte, būtent tai, ko reikia šiuolaikinio žmogaus organizmui.

  Rekomenduojama: asmenims, turintiems antsvorio; žmonėms su trimis „hiper" (hipertonija, hiperlipidemija, hiperglikemija); norintiems išlaikyti sveiką sportinę figūrą: žmonėms, kenčiantiems nuo lėtinio vidurių užkietėjimo ir pan.

   

  Vartojimo būdas:

  Svoriui mažinti: iki 8 tablečių dieną ir vakare pusė valandos prieš valgį, užsigerti šiltu vandeniu.

  Profilaktikai: iki 4 tablečių dieną ir vakare pusė valandos prieš valgį, užsigerti šiltu vandeniu.

  Vartojimo kursas - 90 dienų.

  Tinka vartoti: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos.