MUILO RIESUTAI

 • Skalbimo riesutas

 

Skalbimo riešutai yra džiovinti muilo medžio (lot. sapindus) vaisiai. Prieš daugelį metų Pietryčių Azijos gyventojai pastebėjo, kad riešutams sudrėkus, išsiskiria saponinai - natūralūs valikliai - puikiai tinkantys rūbų skalbimui.

Tai
100% natūralūs, todėl saugūs Jūsų drabužiams, Jūsų odai, Jūsų šeimai ir gamtai.

Skalbimo riešutai puikiai tinka vilnai ir šilkui, paryškina spalvas, minkština audinius. Įsitikinkite jų efektyvumu - švarūs skalbiniai be cheminių medžiagų. Mažai putoja, todėl taupo vandenį ir energiją.

Ekologiška ir efektyvi priemonė tiesiai iš gamtos!
Kilmės šalis – Olandija.

Skalbimui paimkite 5-7 skalbimo riešuto kevalus (apie 15 g), įdėkite į dėžutėje esantį medžiaginį maišelį, užriškite jį ir įmeskite į skalbimo mašinos būgną kartu su skalbiniais. Pasirinkite tinkamą skalbimo programą. Tam, kad pilnai išnaudotumėte skalbimo riešutų efektyvumą, su tais pačiais riešutais galima 2 kartus skalbti žemoje temperatūroje (30-40º C), o trečią kartą su tais pačiais riešutais reikėtų skalbti aukštoje temperatūroje (80-95 º C).

 

Bio-skalbimo rutulys

 

 • Bio-skalbimo rutulys

Unikalaus dizaino žaliasis bio-skalbimo rutulys sukurtas siekiant pakeisti Jūsų šeimos skalbimo įpročius! Naudokite 70% - 80% mažiau chemiškai aktyvių skalbimo priemonių! Įprastai naudojamos skalbimo priemonės yra sukurtos cheminiu pagrindu, todėl gali kenkti Jums, sugadinti audinį bei sudirginti ir pažeisti jautrią odą. Su šiuo žaliuoju bio-skalbimo rutuliu, Jūs galite atlikti iki 1000 skalbimų, taip išplaudami ir atgaivindami skalbinius be skalbimo miltelių. Bio-skalbimo rutulyje nėra kenksmingų cheminių medžiagų, todėl po skalbimo jų neliks ir ant Jūsų drabužių. Taigi, jis ypač tinka kūdikių, jautrių ir alergiškų žmonių drabužiams skalbti.

 

Kaip jis veikia?

 

 

 

Bemiltelinio bio-skalbimo rutulio viduje yra natūralios mineralinės granulės, sudarytos iš turmalino, medicinos akmens, jūros putos (akytas mineralas), kvarco miltelių bei bio-aktyvių keraminių dalelių. Skalbimo metu šios granulės išskiria daugybę neigiamų jonų bei stiprius infraraudonuosius spindulius, kurie suskaldo vandens molekulėje esančius vandenilio junginius į mažesnes daleles ir jas aktyvuoja, taip formuodami aktyvintą vandenį. Tai padidina ir aktyvina vandens skalbiamąją galią. Tuo tarpu vandens ORP (oksidacinis redukcinis potencialas) ir paviršiaus slėgis padidina vandens ph vertę (šarmingumą), todėl vandens molekulės lengvai prasiskverbia per audinio pluoštą, minkština audinio paviršiuje esančius nešvarumus ir lengvai juos pašalina. 

 

 

Kodėl verta rinktis žaliąjį bio-skalbimo rutulį?

 

 

 •  

  Ekologiškas, be kenksmingų fosforo ir boro cheminių medžiagų bei išskalautinų substancijų, todėl ypač tinka kūdikių, jautrių ir alergiškų žmonių drabužiams skalbti;

 •  

  Ekonomiškas, nes tinka naudoti 3 metus (skalbiant kartą per dieną);

 •  

  Žaliajame bio-skalbimo rutulyje naudojamos natūralios aktyvios skalbiamosios medžiagos suyra daugiau nei 95%, todėl yra saugios aplinkai;

 • Tinka spalvotiems ir baltiems skalbiniams skalbti;

 • Tinka visų tipų skalbimo mašinoms, įvairioms skalbimo programoms;

 •  

  Tinka visos šeimos drabužių kasdieniam skalbimui.