Kapsulės moterims

 

 

Unikalus sveikatingumo preparatas moterims Qing Gong Wan

Labai patikimas ir nepavojingas profilaktinis preparatas moterims. Padeda išvengti  gimdos uždegimo, gimdos kaklelio erozijos, uždegimų dubens srityje, ataugų uždegimų ir t.t. Galimybė išvengti operacijų, atsikratyti gimdos miomų, cistų ir daugelio kitų ginekologinių susirgimų.

Po vedybų, gyvenant lytinį gyvenimą, po gimdymo, abortų – makštis ir gimda nekartą per daug išsiplečia ir susitraukia, ko pasekoje susidaro raukšlės gimdos ir makšties srityse. Visa tai atsispindi mėnesinių išskyrose ir gimdos gleivinės būklėje. Mirusios audinio ląstelės, kurios susirenka raukšlėse, esant tam tikrai temperatūrai ir drėgmei gali sudaryti palankias sąlygas įvairių bakterijų ir virusų dauginimuisi. Esant ilgam jų susikaupimui, ligą sukeliančios bakterijos gali atsirasti ant gimdos. Tokiu būdu, atsiranda gimdos gleivinės uždegimas, gimdos kaklelio erozija, uždegimas dubens srityje, ataugų uždegimas ir t.t.Jei bakterijų atsirado ant makšties sienelių, gali atsirasti makšties uždegimas, vidaus sekrecijos funkcijų sutrikimai, odos sušiurkštėjimas ir t.t., o taip pat ankstyvas senėjimas.

„Profilaktinės   vaistažolinės kapsulės moterims“, kompanijos „Beautiful Life“ (Honkongas) gamybos, priskiriamos prie nereceptinių profilaktinių  priemonių, įeina į sveikatingumo produkcijos preparatų grupę. Į vaistažolinės kapsulės sudėtį įeina tik natūralūs fitokomponentai, naudojami tradicinėje Kinijos medicinoje. Šio preparato paruošimo receptas paimtas iš senovės kiniečių medicinos šaltinių, kuriems jau virš 5000 metų.
„Profilaktinis vaistažolinis  preparatas“ susideda iš kelių dešimčių natūralių  Kinijos tradicinės medicinos komponentų. Daugelis laboratorinių tyrimų patvirtino, kad šis preparatas laikomas patikimu, netoksišku ir nepavojingu žmogaus sveikatai.

Profilaktinės  vaistažolinės kapsulės suteikia priešuždegiminį, baktericidinį, nuskausminamąjį poveikį. Fitokomponentai, įeinantys į augmenijos kompoziciją, laikomi stipriais antioksidantais, t.y. – neutralizuoja laisvuosius radikalus ir pašalina ląstelių ir audinių deguonies trūkumą, normalizuoja mikrocirkuliaciją. Fitohormonai sudaro palankias sąlygas moters organizmo endokrininio balanso reguliavimui. Preparatas padeda išvengti  tokių ginekologinių susirgimų, kaip : gimdos gleivinės uždegimas, gimdos kaklelio erozija, uždegimas dubens srityje, ataugų uždegimas ir t.t.
Profilaktinių  vaistažolinių   kapsulių naudojimas rekomenduojamas esant uždegiminiams susirgimams ( vaginitai, cervicitai, endometritai ir t.t. ), dėl įvairių sukėlėjų ( chlamidijų, ureaplazmų, trichomonadų ir kt. ), hemorojaus, šlapimo nelaikymo, cistito ir t.t. Profilaktinis naudojimas audinių elastingumui, libido padidinimui, o taip pat dėl LBPL ( lytiniu būdu perduodamų ligų ) profilaktikos po neapsaugotų lytinių kontaktų.

Pagrindiniai komponentai: šventagaršvė, “drakono kraujas”, bornėjaus kamfora, alyva, katechų akacija.
1. Kušen – karštį mažinantis ( užmuša bakterijas, sumažina tinimą);
2. siue – Dze – užgydo kraujuojančias žaizdas ( nuima skausmą );
3. Bin pjen – priduoda stiprybės ( nuskausmina, turi priešuždegiminį poveikį );
4. Chuan ljen – karštį mažinantis ( valo organizmą, priešbakterinis, raminantis, mažina tinimo atsiradimą );
5. Y-Šu – nuskausminantis ( užtikrina gerą kraujo cirkuliavimą );
6. Ši Čuan Czy – didina potenciją ( šalina vulvos perštėjimą ).

 

„Profilaktinio  vaistažolinio preparato“ savybės:

1. Po 1 vnt. preparato naudojimo pastebimas efektas.
2. Išvalo nuo susikaupusių bakterijų (išveda bakterijas iš kūno natūraliu būdu)
3. Susideda iš natūralių vaistinių augalų, kurie greitai panaikina uždegimą).
4. Išvalo gimdą ir makštį nuo skausmą sukeliančių bakterijų ir virusų.

 

Penkios ypatybės:

1. Savęs patikrinimo efektas: tam kad nustatytumėte ar sergate ginekologinėmis ligomis, pakanka sunaudoti vieną kapsulę. Susideda iš    vaistažolinių augalų, greitai šalinančių uždegimą.
2. Savęs valymo efektas: vienas preparato vienetas gali išvalyti gimdos ertmę nuo įvairių nešvarumų. Išvalo nuo susikaupusių bakterijų (išveda bakterijas iš kūno natūraliu būdu).
3. Profilaktinis   sveikatinimo efektas: preparatas turi profilaktinių sveikatinimo savybių, galima išvengti tokių ligų, kaip:
gimdos kaklelio erozija, makšties uždegimas, dubens ertmės uždegimas, ataugų uždegimas, gimdos gleivinės uždegimas ir t.t. Išvalo gimdą ir makštį nuo skausmą sukeliančių bakterijų ir virusų.
4. Kosmetinis efektas: 80 % moterų turi tokių reiškinių, kaip veido spalvos prastėjimas, dėmių atsiradimas ant odos, sausumas, raukšlės, to priežastis – įvairūs ginekologiniai susirgimai. Šis preparatas normalizuoja kraujotaką ir vidinių sekrecijų veiklą, gerina moters išorę.
5. Profilaktinis efektas: sveikoms moterims rekomenduojama kiekvieną mėnesį vartoti po vieną kapsulę profilaktiškai.

 

Naudojimo būdas:

Kiekvieną mėnesį, po mėnesinių praėjus 3 dienoms galima pradėti kapsulės naudojimą.

1. Nusiplaukite rankas, atidarykite pakuotę ir patikrinkite, ar nėra išorinių pažeidimų.
2. Paimkite kapsulę už kraštelio, prieš tai išskleidę traukimo virvutę esančią ant kapsulės galiuko (kapsulę 1min. pamerkite į virintą kamabario temperatūros vandenį, jei yra sausa gleivinė).
3. Paimkite kapsulę dviem pirštais ir pasiruoškite jos įvedimui.
4. Prieš kapsulės įvedimą maksimaliai atsipalaiduokite,švelniai įveskite kapsulę 7cm į apatinę dalį.Po teisingo įvedimo jūs nejausite kapsulės viduje,o virvutės galiukas turi būti išorėje.
5. Po 3 dienų kapsulę būtina pašalinti. Švelniai patraukite už virvutės ir kapsulė lengvai išeis į išorę.
6 .Po kapsulės pašalinimo, būtina kruopščiai praplauti makštį (plauti švirkščiant šiltą, kambario temperatūros nestiprią  žalią arbatą). ( Patartume nusipirkti TANTUM ROSA irigatorių intymiai higienai – eurovaistinėse ir prasiplauti nusipirkite LACTACYD femina – emulsija intymiai higienai – į 0,5 l šilto virinto vandens dėti 1 arb. šaukštelį emulsijos, gerai išmaišyti ir prasiplauti ).
7. Po 24-48 valandų galima naudoti kitą kapsulę.
8. Kiekvienas kapsulės naudojimas turi būti sąlygotas aukščiau išdėstytais nurodymais.

 

Atkreipkite dėmesį!

• Preparatas – tai ne gydomoji produkcija ir jis naudojamas profilaktikai atlikti.
• Kapsulės naudojimas yra draudžiamas mėnesinių metu, o taip pat nėštumo (maitinimo) metu ir skaisčiom merginom.
• Naudojant kapsulę, nerekomenduojamas lytinis gyvenimas, seksualiniai kontaktai galimi praėjus 3 valandoms po kapsulės išėmimo ir praplovimo.
• Nerekomenduojama naudoti žmonėms turintiems alergiją (neigiamas poveikis nepastebėtas).
• Preparatas skirtas tik išoriniam naudojimui.
• Kapsules pradėti naudoti 3 dienoms po mėnesinių ir baigti likus 5-6 dienoms iki mėnesinių.
• Būtinai gerkite daug skysčių ( apie 2 l. vandens)
• Moterims, kurios kenčia nuo makšties išsausėjimo, pagyvenusioms moterims, prieš kapsulės įvedimą rekomenduojama ją 21 sekundę  palaikyti virintame, kambario temperatūros vandenyje.
• Standartinis profilaktinis kursas – 1– 2  kapsulių naudojimas per mėnesį.  Standartinis profilaktinis - sveikatinimo   kursas – 4-12 kapsulių, priklausomai nuo problemos.
• Profilaktinių  vaistažolinių  kapsulių naudojimas efektyviai apsaugo moters organizmą nuo skausmą sukeliančių mikroorganizmų kelionės metu, kai įprastos higienos normos gali būti sutrikusios, maudantis baseinuose ir natūraliuose vandens telkiniuose. Šiuolaikinės moters organizmui reikia periodinių gydomųjų – profilaktinių veiksmų dėl lytinių organų gleivinės mikrobinio peizažo susinormalizavimo.

 

Kasdieninė priežiūra:

• Esant normaliam mėnesinių ciklui, rekomenduojama naudoti 2 kapsules, kad efektyviai sunaikintumėte bakterijas ir virusus.
• Po lytinio akto, užtenka sunaudoti vieną kapsulę, kad išvengtumėte bakterijų atsiradimo.
• Baseine užteks tik vienos kapsulės, kad išvalytumėte gimdos ir makšties ertmę nuo priešlaikinio bakterijų atsiradimo.
• Kai jūs keliaujate, profilaktiškai rekomenduojama naudoti 2 kapsules.
• Profilaktiškai rekomenduojama sunaudoti 2 kapsules per mėnesį. Preparatas sumažina raukšles, maitina naudingomis medžiagomis.

Gaminamos griežtai steriliose sąlygose. Profilaktinių  vaistažolinių  kapsulių efektyvumas ir saugumas patvirtinti tarptautinio standarto kokybės sertifikatu GMP (daugiau nei 10 metų rinkoje be jokių priekaištų). Gamintojas – didžiausia Kinijos kompanija „Beautiful Life“, Honkongas. Susideda iš natūralių ir tradicinių komponentų. Be cheminių papildų. Šalutinių poveikių neturi.

 

Rekomenduojame naudoti “FOHOW” kompanijos įklotus mėnesinių metu, kasdien, o taip pat įsidėjus kapsulę.