Kapsulės FOHOW LINCHZI

 

Nuo seno laikoma, kad Linčži pasižymi „sielos nuraminimo", „išminties suteikimo", „atminties paaštrėjimo" efektu.Vartojamas kaip senėjimą stabdanti, nervų sistemą reguliuojanti priemonė, pasižyminti priešnavikiniu ir smegenų kraujotaką gerina­muoju efektu. Linčži vadinamas „amžinos jaunystės augalu".

Pakuotė: 24 kapsulės po 0, 5 g.

Į kapsu­lių „Linčži" sudėtį įeina Kininės Ganodermos - pačios vertingiausios Linčži rūšies micelis ir askosporos.

 

Sudėtis:

Kininės Ganodermos micelio milteliai, Kininio Kordicepso micelio milteliai. Šis preparatas yra polisacharidų, aminorūgščių, vitaminų bei mineralų šaltinis.

Aukštos technologijos padeda maksimaliai išsaugoti veikliąsias žaliavos sudedamąsias dalis ir kartu padidinti biologinį veikliųjų komponentų pasisavinimą.

Vartojimo būdas: vartoti prieš valgį (geriau ryte), užgeriant vandeniu.

Tinka vartoti: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje.

 

Kininis kordicepsas kartu su grybu Linčži greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžia­gomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles, regeneruoja pažeistas galvos smegenų ląsteles, atnaujina jų sąveiką bei pagreitina informacijos perdavimą.

Preparatas sėkmingai vartojamas esant galvos ir nugaros smegenų kraujotakos sutrikimams, taip pat ir po patirtų insultų.

Vartojant šių kapsulių pagerėja nuotaika, padidėja darbingumas. Preparatas naudingas tiems, kurie nori lavinti atmintį, padidinti intelektą bei gebėjimus mokytis, taip pat studijuojantiems užsienio kalbas. 

 

Pastabos:

Vartojant kapsules vakare, kartais gali sutrikti miegas, todėl preparatą rekomenduotina gerti iš ryto arba per pietus.

Galimas vienkartinis preparato vartojimas (laikant egzaminą, esant stresui, nuovargiui, prieš atliekant sunkų fizinį darbą, ilgalaikį automobilio vairavimą ir pan.).

Vaikams šio preparato galima skirti nuo 1,5 metų. Jiems paren­kamos mažesnės, amžių atitinkančios dozės. 3-4 metų vaikams kasdien skiriama 1/5-1/4 kapsulės, 4-8 m. - 1/3-1/2 kapsulės per dieną. Nuo 9 iki 12 metų amžiaus ir vyresniems, galima dozę padidinti iki 1 kapsulės per dieną.

Preparato dozės parenkamos in­dividualiai, o suvartojamas kiekis priklauso nuo poveikio rezultatų.

 

 

Kapsulės "Linčži" (Fohow Linchzhi)


Grybas Linčži (Ganoderma) - tai labai vertingas tradicinės kinų farmakologijos atstovas, liaudyje turintis pavadinimą „Linčži žolė". Išorinė forma primena inkstą, auga laukinėje gamtoje sugerdamas paslaptingą Dangaus ir Žemės išmintį. Kadangi senovėje pasitelkdami Linčži išgydydavo nuo šimto sindromų ir šimto ligų, liaudyje buvo vadinamas „nemirtingų šventųjų žole".

Linčži pasižymi gebėjimu padidinti organizmo imuninį pajėgumą, sustiprinti sveikatą. Turi gydomąjį poveikį daugeliui ligų, sunkiai pagydomų kitomis priemonėmis. Iki šiol Linčži yra vienintelis natūralus preparatas Tradicinėje kinų medicinoje, galintis
prasiskverbti į visus penkis žmogaus organizmo meridianus (Širdis, Kepenys, Plaučiai, Blužnis, Skrandis).

Pastaraisiais metais susirgimų vėžiu procentas žymiai išaugo, o vėžys gydomas metodais ir preparatais, skirtais vėžinių ląstelių dalijimuisi ir augimui stabdyti. Tačiau, vartojant šias priemones, būna gana daug šalutinių reiškinių. Linčži saugo nuo šalutinio poveikio ir tuo pačiu padidina gydomąjį efektą. Šiuolaikiniai medicininiai tyrimai parodė, kad Linčži sudėtyje yra daug Linčži rūgšties ir organinio germanio, kurie pajėgia naikinti vėžines ląsteles. Linčži gali stabdyti vėžinių ląstelių metastazes, pasižymi nuskausminamuoju veikimu ir gebėjimu pailginti gyvenimą. Šiandien Linčži yra efektyviausia natūrali vėžį gydanti priemonė.

Linčži askosporos turtingos baltymo, aminorūgščių, polipeptidų, polisacharidų, terpenų, vitaminų, biologinių šarmų, organinio germanio ir kitų komponentų. Pagerina sergančiųjų navikinėmis ligomis toleranciją radijo - ir chemoterapijai bei operacijoms; taip pat padeda žymiai lengviau išgyventi leukocitų sumažėjimą kraujyje ir apetito praradimą, kurie atsiranda po operacijos, radijo - arba chemoterapijos. Padidina vėžiu sergančiųjų organizmo imuninę funkciją, sustiprina organizmo atsparumą navikams.

Kininis kordicepsas prilygsta ženšeniui ir pantams. Kordicepsas taip pat priskiriamas TKM „Kinų pertų trejetui". Ypač Kininis kordicepsas, augantis Kinijos vakarinėje dalyje, Tibeto aukštikalnių juostoje ir Tibeto Cinchajaus plokštikalnėje. Kordicepsas apgaubtas paslaptimis ir legendomis. Jis iš tikrųjų yra tradicinis kinų medicinos ir farmakologijos perlas, nes jis - ir gyvis, ir augalas. Tradiciškai jis vadinamas „vabzdžiu - žole". Kininio kordicepso gyvybinis ciklas vyksta tiesiogiai po žeme ir ant žemės, taip pat vasarą ir žiemą - keletą sezonų.

Kinijos vaistinių žolių ir augalų farmacijos rinkinyje „Bėn - cao - ši - i" sakoma: „Kordicepsas patenka į du meridianus - plaučių ir inkstų. Išgydo šimtus nepakankamumų". Nuo seno kordicepsą plačiai vartojo gydant kosulį ir astmą, inkstų nepakankamumą ir bendrą organizmo nusilpimą. Ypač ryškus veikimas esant bronchitui, chroniškam kosuliui, bendram organizmo nusilpimui, polinkiui dažnai sirgti, vyrų impotencijai, prospermijai ir kt. Senuosiuose klasikiniuose kinų medicinos šaltiniuose apie kordicepsą randama gana daug informacijos.

„Visuotinė Kinijos farmakopėja": pagal savybes kordicepsas - saldus ir šiltas; būdingas palankus veikimas plaučiams ir inkstams, atnaujina sėklą ir kaulų čiulpus, stabdo kraujavimą, šaliną skreplius.

„Naujoji visuotinė farmakopėja": kordicepsas saldokas, stabilus, naudingas inkstams, stabdo kraują esant kraujavimui, šalina skreplius, malšina kosulio simptomą.

 

„Šiuolaikinė taikomoji farmakologija": Išgydo tuberkuliozę, senatvinę silpnaprotystę, chronišką kosulį, astmą, kraujo atkosėjimą, prakaitavimą. Taip pat vartojamas esant mažakraujystei, daugeliui nepakankamumo rūšių, spermatorėjai, senatviniam peršalimui, dažnam ašarojimui ir kt..

 

„Linčži" kapsulėms būdingas dvigubas suminis veikimas - Linčži ir Kininio kordicepso - lėtina navikų vystimąsi, stiprina širdį, tausoja kepenis, reguliuoja kraujo spaudimą, mažina cukraus kiekį kraujyje, šalina nuovargį, lėtina senėjimo procesą, veikia raminamai, gerina miego kokybę ir kt. Stiprina kūną, skatina sėklos produkciją, atstato iš vidaus ir išorės, padeda pailginti amžių, ilgam išsaugo organizmo jaunystę.

Rekomenduojama vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonių kategorijai, nusilpusiems nuo ligų žmonėms, pooperaciniu reabilitacijos periodu, chemoterapijos metu.