GAMINIAI SU TURMALINU

 

                                   Turmalino kojinės 

 

Turmalino kojinės yra pagamintos pagal nano technologijas iš specialios turmalino medžiagos.Jose yra 50% turmalino ir 50% medvilnės.

              Savybės:sąlytyje su kūnu,atsiradus šilumai,turmalinas ima skleisti tolimuosius infraraudonuosius spindulius ir anijonus,šis procesas naikina aktyviuosiu radikalus ir kitokias kenksmingas medžiagas.

                Poveikis:šie spinduliai įsiskverbia į gilius odos sluoksnius ir per kojų pėdas gerina nervų sistemos darbą,stimuluoja biologinius pėdų meridiano taškus,nuima kojų nuovargį,išsaugo šilumą,naikina kojų prakaitavimą ir nemalonų kvapą,mažina skausmą,kojų sutinimą,pagerėja miegas.Rekomenduojama nešioti esant suskilinėjusiai pėdų odai,žmonėns,dažnai esantiens komandiruotėse,turistams.    

 

                                      Masažinės kojinėsMasažinės kojinės yra pagamintos pagal nano technologijas iš medvilnės,nano funkcinių keraminių miltelių ir specialios medžiagos,skledžiančios tolimuosius infraraudonuosius spindulius ir neigiamus jonus.Sąlityje su kūnu,atsiranda šiluma ir ši unikali medžiaga ima skeisti tolimuosius infraraudonuosius spindulius ir neigiamus jonus.Šie spinduliai giliai prasiskverbia į poodinius sluoksnius ir teigiamai veikia kojų pėdų akupresūros taškus. skatina kraujotaką, distalinę mikrocirkuliaciją,stiprina imunitetą,malšina nugaros ir kojų skausmus,pašalina niežulį,mėšlungį,tarpupirščių grybelio padarinius,prakaitą,blogą kvapą,kojų patinimą, tirpimą,dilgčiojimą,teikia kojoms šilumą.Tai labai puiki sveikatos priežiūros ir prevencinė priemonė. Patogu nešioti tiek vyrams,tiek ir moterims.

                                       Kelio įmova     

                                                                                                                                                         

 

Turmalino kelių įmova
Turmalino kelių įmova yra pagaminta pagal nano technologijas iš, turmalino,nano funkcinių keraminių miltelių,magnetinio pluošto ir specialios šiluminės medžiagos.

Savybės:
Skleidžia tolimuosius infraraudonuosius spindulius, Tolimųjų infraraudonųjų spindulių bangų emisijos lygis 0,87 mikronų. Šiluma kelio srityje pasijaučia maždaug po 30 minučių.

Poveikis:
Gerina kelio ir kojos mikrocirkuliaciją,malšina skausmą,mažina sutinimus,padeda esant sausgyslių patempimui,išsipletusioms kojų venoms,gerina kelio atsparumą,Mažina galimybę arterijų, venų ir kapiliarų uždegimams.

Naudojimas: diržas užsegamas lipnia juosta, todėl dydį galia reguliuoti. Gali būti naudojamas kartu su kitomis medikamentinėmis ir prevencinėmis priemonėmis.

Skalbimo instrukcija: plauti su švelniom skalbimo priemonėm ne aukštesnėje kaip 40 C temperatūros vandenyje. Necentafūguoti,nebalinti,nelyginti karštu lygintuvu.

 

 

Bambuko audinio moteriškos sveikatingumo kelnės    

 

   Pasaulyje bambukas yra žinomas kaip "juodasis briliantas",jis turi savyje didelį kiekį sveikatingumo elementų,labai reikalingų mūsų sveikatai. Bambuko medžio anglis, yra gaunama iš bambuko augalo dalių,ne jaunesnių negu  penkeri metai,ir sudegintų prie daugiau kaip 800 ° C temperatūros

Audiniai iš bambuko anglies pluošto yra įpatingai  minkšti ir švelnūs.Alergiškiems žmonėms nuo vilnonių ar kitokių audinių,bambukinis pluoštas nesukels jokių nepatogumų.Šis audinys yra natūralus be jokių  cheminių elementų,todėl jis visiškai nedirgina odos.

Tekstilės formoje, bambukas išsaugo daugelį ypatybių, kurias turi pats augalas.Viena iš svarbesnių bambuko savybių yra labai geras vandens absorbavimas,už savo svorį jis gali sugerti tris kartus daugiau vandens.

Dėl puikios audinio savybės sugerti ir išgarinti vandenį,iš bambuko pluošto pagrinde yra gaminami apatiniai rūbai.

 

 

Šis produktas,iš du kartus valyto bambuko anglių audinio,padarytas su imantriu meistriškumu ir unikaliu kūrybiniu projektu, padės išlikti Jums žaviai,seksualiai,pasitikinčiai savimi ir suteiks sveiką gyvenimą kiekvieną dieną!                                                                                                                     Kuo įpatingas bambuko audinys                                                                                                            Natūralus tekstilės gaminys: natūralus bambuko anglies audinys yra antimikrobinis ir antigrybelinis.                                            

 Sluoksnių struktūra: Nauja, kelių sluoksnių struktūrą,efektyviai pagerina oro pralaidumą

 

Dezinfikatorius:Bambuko medžio anglys sugeria kenksmingas medžiagas ir,tuo pačiu sulaiko blodą kvapą.                       

 

  Infraraudonieji spinduliai: Nepriklausomai nuo oro temperatūros,medžio anglies šiluma gamina,plika akim nematomus, infraraudonuosius  spindulius.Jie gerina organizmo  kraujo apytaką ir metabolizma

Neigiama Jonizacija:Medžio anglys išskiria neigiamus jonus(anionus).Jie stiprina,suaktyvina centrinė nervų sistemos darbą,veikia kaip sterilizatoriai ir atlieka daugelį kitų sveikatingumo funkcijų mūsų organizme.

Minkštas ir patogus: Bambukinis pluoštas yra minkštesnis negu medvilnė. Tai galėtume palyginti su sviesto minkštumu.Iš šio audinio pagaminti drabužiai apsoliučiai nedirgina odos.Bambukinis audinys taip pat veikia kaip šiluminis kūno temperatūros rereguliatorius.

 Patarimas:Šį produktą patartina nešioti moterims turinčiu problemų su kojų venomis,t.p.,dirbančioms stovintį darbą.

 

 

                                 Turmalino muilas

 

Turmalinas turi unikalias termoelektrines ir piezoelektrines savybes.Veikiant šilumai, slėgiui ar kitoms emergijos formoms. Šių savybių dėka jis skleidžia neigiamus jonus ir tolimuosius infraraudonuosius spindulius.Tai puiki odos priežiūros ir ąsmeninės higienos priemonė.

Naudojant turmalimo muilą išvengsite įvairių spuogų,alerginių odos ligų atsiradimo.Jis visiškai pašalina toksinus ir bakterijas,puikiai valo purvą,mažina odos pigmentines dėmes,gerina medžiagų apykaitą ir mikrocirkuliaciją,pašalina genitalijų kvapą tiek vyrams,tiek moterims,mažina plaukų slinkimą.


                                       Turmalino riešo įtvaras