Feniksas Imperatoriškas kordicepsas (Fohow Oral Liquid)

 

Šiuolaikinių tradicinės Rytų medicinos technologijų pasididžiavimas. Šis preparatas - biologinis imuninės sistemos reguliatorius. Pasižymi stipriu poveikiu žmogaus organizmui. Plačiai vartojamas kaip veiksminga profilaktikos ir sveikatinimo priemonė.

Pakuotė: 4 flakonai po 30 ml geriamojo eliksyro.

Gaminant eliksyrą "Feniksas", naudojamas Kininis kordicepsas (liet.Grūdmenė, lot.Cordyceps sinensis), kuris auga Tibeto kalnyne, kiti aukštesnieji grybai: LingZhi (liet. Tikrinis blizgutis, lot.Ganoderma luciduiri, jap.Reishi), Aromatingojasis grybas (liet.Valgomasis dantenis, lot.Lentinus edodes, jap.Shiitake) bei kiti komponentai.

 

Pagrindinės sudedamosios dalys:

Kininis kordicepsas - 75 proc.

Linčži - 6 proc.

Aromatingasis grybas - 6 proc.

Jaunų bambuko ūgliai - 5 proc.

Himalajų medus - 2 proc.

Tinka vartoti: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje tamsioje vietoje; atidarytą buteliuką laikyti tamsioje vėsioje vietoje.

 

Vartojimo metodika:

Skystuosius  preparatus  geriausia gerti rytais (nuo 6 iki 9 val.), iškart prabudus. Prieš juos geriant, rekomenduojama praskalauti burną, nuvalyti dantis ir liežuvį nuo apnašų ir išgerti pusę stiklinės šilto vandens. Po to išgerti reikalingą preparato kiekį, tam panaudojant pridedamą šiaudelį arba, norint dar tiksliau dozuoti preparatą, sugraduotą švirkštą. Atidarytą flakoną reikia laikyti tamsioje ir vėsioje vietoje. Vartojant keletą kordicepso preparatų, kitus preparatus galima vartoti prieš pietus ir vakarienę.

 Jeigu staiga pakyla temperatūra, sergant įvairiomis virusinėmis ar bakterinėmis infekcijomis, rekomenduojamas vienkartinis didelės dozės preparato vartojimas (suaugusiems: vidutiniškai 1/4-1/2 buteliuko, o jeigu poveikis nepakankamas - dar daugiau). Dažniausiai ligos simptomai susilpnėja arba išnyksta, o temperatūra sumažėja per pakankamai trumpą laiką- nuo 20-30 min. iki 2-3 val.

 

Profilaktinis vartojimas

Suaugusiems - 5 ml per dieną; trukmė - 3-6 savaitės. Tikslingas yra sezoninis preparato vartojimas - pavasarį ir rudenį, bei prieš įvairių virusinių infekcijų (gripas ir kt.) protrūkį.

Vaikams skiriamos mažesnės dozės, atsižvelgiant į amžių.

 Pastabos:

Eliksyras „Feniksas" yra pagrindinis preparatas, skirtas profilaktikai.
Pasireiškus alergijai (nors taip atsitinka labai retai) šio preparato ar kitų BVP sudedamosioms dalims, reikia nutraukti jų vartojimą. Jei nėra indikacijų, nereikia vartoti kelių kordicepso preparatų vienu metu. Vartojimo trukmė nustatoma individualiai ir priklauso nuo bendros ligonio būklės, ligos simptomų mažėjimo, laboratorinių bei specialiųjų medicininių tyrimų, atliekamų prieš ir po BVP vartojimo, rezultatų įvertinimo. Preparatą „Feniksas" dažniausia tikslinga vartoti ne ilgiau kaip 2 -3 mėnesius. Jeigu esama indikacijų, po kelių mėnesių pertraukos preparato vartojimą galima pakartoti. Sergant lėtinėmis ligomis visų kordicepso preparatų, ypač skystų koncentruotų formų, skiriama kartu su tradiciniais medikamentais. Tik vėliau, kai pasiekiamas aiškus tam tikros organų sistemos bioreguliacijos lygis, gydytojai gali po truputį mažinti cheminių vaistų kiekį ir dozę, o, esant stabiliai bioreguliacijai, nutraukti kai kurių medicinos preparatų vartojimą. Kordicepso preparatų galima saugiai vartoti kartu su kitais biologiškai veikliais papildais ir medikamentais. Siekiant užkirsti kelią galimiems biologiškai veiklių papildų vartojimo sukeltiems pavieniams bei trumpalaikiams įvairių lėtinių ligų paūmėjimams (ypač hipertonijai, inkstų bei tulžies akmenligėms), pradiniame etape rekomenduojame skirti mažas kordicepso preparatų dozes, o vėliau po truputį (per 5-10 dienų) didinti jas iki optimalių. 
 

 

Geriamasis eliksyras "Feniksas" (Fohow Orai Liquid)

 

Geriamasis eliksyras „Feniksas", buvo sukurtas vadovaujant įžymiam šiuolaikinės medicinos veikėjui, „dabartinių imperatorių gydytojui",- Kinų tradicinės medicinos ir farmacijos mokslo tyrimo instituto rektoriui profesoriui Tanui Jučži. Pasitelkus imperatoriaus šeimos tradicinį receptą, pritaikius moderniausias bioinžinerines molekulines teorijas ir ląstelių sandaros technologijas, panaudojus krioekstrahavimą bei ypatingą subnanometrinio ląstelių membranų skaidymo technologiją, pagamintas unikalus skystas produktas „Feniksas", skirtas vidiniam vartojimui.

 

 

Geriamasis eliksyras „ Feniksas" sudarytas iš šių komponentų:

Linčži (Ganoderma), taip pat dar vadinamas „nemirtingų šventųjų žole". Kadangi senovėje Linčži išgydydavo nuo šimto sindromų ir šimto ligų, todėl liaudyje ir prigijo „nemirtingų šventųjų žolės" pavadinimas.

Linčži pasižymi savybe padidinti organizmo imuninį pajėgumą, stiprinti sveikatą. Turi gydomosios galios daugeliui kitomis priemonėmis sunkiai įveikiamų ligų. Iki šiol Linčži tebėra vienintelis natūralus preparatas Tradicinėje kinų medicinoje (TKM) galintis prasiskverbti į visus penkis pagrindinius žmogaus organizmo meridianus ( Širdį, Kepenis, Plaučius, Blužnį, Skrandį) .

Pastaraisiais metais žymiai išaugo sergamumo vėžiu rodiklis, o jo gydymo metodai ir preparatai iš esmės skirti stabdyti vėžinių ląstelių dalijimąsi ir augimą. Tačiau, naudojant šias priemones ir metodus, būna gana daug šalutinio poveikio reiškinių. Linčži apsaugo nuo šio šalutinio poveikio ir tuo pačiu sustiprina gydymo efektą. Šiuolaikinės medicinos tyrinėtojai nustatė, kad Linčži grybas turi daug Linčži rūgšties ir organinio germanio, pajėgiančių sunaikinti vėžines ląsteles. Linčži pajėgia stabdyti vėžinių ląstelių metastazavimą, apmalšinti skausmo pojūčius, pailginti gyvenimo trukmę. Dabartiniu metu Linčži yra pati veiksmingiausia vėžio gydymo priemonė.

Vienas garsiausių japonų ekspertų medicinos srityje Dun Jan iš Japonijos Mokslo tyrimo instituto Chė Czim Jan pateikė tokią Linčži charakteristiką „Linčži yra labai veiksmingas vėžinių ligų atvejais, pasižymi profilaktiniu, gydomuoju ir atstatomuoju veikimu".

Taivanio Vėžinių ligų gydymo centro Žunminio pagrindinės ligoninės specialistas Cen Guan Jao savo darbe „ Linčži efektyvumo tyrimai kovojant su vėžinėmis ligomis" pateikė tokią charakteristiką:

„Linčži (Ganoderma) micelio ekstraktas, eksperimentuojant su jaunų žiurkių piktybiniais jungiamojo (skaidulinio) audinio navikais, pasižymėjo ryškiu efektu naikinant vėžines ląsteles, taip pat labai aiškiu veikimu stabdant ląstelių metastazavimą iš piktybinio naviko židinio.

Atliekant bandymus su Linčži dėl priešvėžinio jo veikimo, buvo nustatyta, kad Linčži pailgino bandomųjų gyvūnėlių išgyvenamumo trukmę, stiprino organizmo atsparumą, mažino gyvūnų mirtingumo rodiklį.“


Rinkinyje, „Šiuolaikiniai Linčži tyrimai" nurodoma, kad iš Linčži išskirti kompleksai yra sudaryti iš 4 rūšių monosacharidų ir 18 rūšių aminorūgščių, kurie pajėgia stabdyti sarkomos S180 ląstelių dauginimąsi iki 87,6 proc. atvejų, o trečdalį navikinių ląstelių visiškai sunaikina.

 

Kininis kordicepsas (Cordyceps sinensis). Jis prilygsta Ženšeniui ir Pantams. Pagal TKM sampratą kordicepsas patenka į „Kinijos perlų trejetuką" . Ypač tai pasakytina apie Kininį kordicepsą, augantį vakarinėje Kinijos dalyje, Tibeto aukštikalnėse Cinchajaus - Tibeto plokštumoje. Kordicepsas apipintas paslaptimis ir mitais, kadangi jis - ir gyvūnas, ir augalas. Tradiciškai jis vadinamas „vabzdžiu - žole". Kininio kordicepso gyvybinis ciklas vyksta po žeme ir ant žemės, vasarą ir žiemą, keletą sezonų.

Kinijos (KLR) gydomųjų žolių ir augalų farmacijos rinkinyje "Hcn-cuo-ši-i" rašoma: ,Kordicepsas prasiskverbia į du meridianus - plaučių ir inkstų. Išgydo šimtus nepakankamumų!" Nuo seno kordicepsas plačiai vartojamas gydyti kosulį ir astmą, inkstų nepakankamumą ir bendrą organizmo išglebimą. Ypač ryškus veikimas pastebimas esant bronchitui, chroniškam ilgai užsitęsusiam kosuliui, bendram organizmo nusilpimui, polinkiui dažnai sirgti, vyrų impotencijai, prospermijai ir kt.


„Visuotinė kinų farmakopėja": pagal savybes kordicepsas saldus ir šiltas; būdingas teigiamas poveikis plaučiams ir inkstams; atnaujina sėklą ir kaulų čiulpus, stabdo kraujavimą, šalina skreplius.

 

Aromatinis grybas (Siangu) . Jis taip pat dar vadinamas Šiitake, žiemos grybu, Lentinus edodes, Leminula edodes, Agaricus edodes. Turi charakteringą kvapą, puikias savybes, didelę maistinę ir gydomąją vertę. JAV buvo pavadintas „imperatorių maistu", o Kinijoje - „kalnų perlu" . Aromatinio grybo maistiniai elementai yra labai svarbūs žmogaus sveikatai. Jo sudėtyje yra dideli augalinių baltymų kiekiai: 100-e gramų grybo yra 20g baltymų. Turi labai daug įvairių aminorūgščių - net 8, iš kurių 7 aminorūgštys - būtinos žmogaus organizmui.

Siangu yra daugelio vitaminų lobynas. Jame yra daugelis B grupė vitaminų, iš jų dideli kiekiai vitaminų Bl, B2, Bl2. Apsaugo nuo mažakraujystės, gerina nervų veiklą, yra kataro ir dermatito profilaktikos priemonė. Taip pat turi vitamino D, gerina kalcio pasisavinimą. Aromatiniame grybe esantis vitaminas C palaiko normalią cukraus apykaitą, nervų sistemos veiklą, žadina apetitą.

Visų svarbiausias yra Aromatinio grybo priešvėžinis veikimas. Lentinanas - Siangu polisacharidas - yra labai stiprus reguliatorius ir imuninis faktorius. Jis skatina organizmo imuninės funkcijos atsinaujinimą jai nusilpus dėl onkologinio proceso. Polisacharidai skatina antikūnių gamybą, taip pat didina ir reguliuoja kūno vidaus organų aktyvią gynybą. Todėl sergant navikinėmis ligomis rekomenduojama ligoniams su maistu vartoti daugiau Aromatinio grybo. Jis geba sumažinti riebalų kiekį kraujyje. Aromatiniame grybe esantis Lentinanas tirpdo cholesterolį, mažina riebalų kiekį kraujyje, tai ypač svarbu sergant širdies ir kraujagyslių ligomis bei esant hiperlipidemijai.

 

Jaunų bambukų ūgliai reguliuoja plaučiuose IN, skatina humoralinio skysčio produkciją, slopina kosulį, mažina pergyvenimus ir sunkias emocijas. Be to, atgaivina kasos insulos ląstelių veiklą, padidina kepenyse glikogeno kiekį, sumažina cukraus kiekį kraujyje ir kt. Kadangi šis augalas pasižymi gebėjimu pagerinti širdies veiklą, tai taip pat palankiai veikia ir esant cukriniam diabetui kartu su širdies ligomis.

 

Geriamasis eliksyras „Feniksas" tai - puiki žaliava, idealus receptas ir šiuolaikinės technologijos.

 

 

 

Dešimtys milijonų vartotojų, puikūs rezultatai liudija, kad geriamasis eliksyras „Feniksas", pasižymi 8 skirtingais efektais:

 

 

 

1. Sustiprina organizmo imuninę-apsaugine funkciją. Kordicepso polisacharidai - ypatingai veiksmingi šiuolaikiški imunoreguliatoriai.

Geriamasis eliksyras „Feniksas", kurio sudėtyje yra Linčži ir Kordicepso, sustiprina ląstelinį ir humoralinį imunitetą. Skatina limfocitų augimą ir didina imunoglobulinų gamybą. Taip pat suaktyvina NK ląsteles, didina imuninės sistemos organų (čiobrialiaukės, blužnies, kepenų) lyginamąjį svorį, tokiu būdu stiprindamas žmogaus organizmo atsparumą įvairioms ligoms. Ypač rekomenduojamas žmonėms po persirgtų ligų ar ilgiau užsitęsus reabilitacijos periodui; taip pat dažnai sergantiems ir labai neatspariems žmonėms (sergant peršalimo ligomis jo efektyvumas siekia iki 90 proc., o karščiuojantiems jo efektyvumas siekia iki 61 proc.).

 

 

2. Vėžio profilaktika ir gydymas.

Eliksyras „Feniksas", turi Linčži polisacharidų (lentinaną), Kordicepso rūgšties, uridino, adenino, triterpenų, polipeptidų, glikoproteidų, fermentų, baltymo, daugybę aminorūgščių, vitaminų Bl, B2, Bl2, K, C, alkaloidų ir kitų veiksmingų komponentų, taip pat kalio, natrio, kalcio, magnio, geležies, vario, mangano, seleno ir kitų mikroelementų, kuriems būdingas didelis biologinis aktyvumas. Jie žmogaus organizmą veikia tiek savarankiškai, tiek bendrai - sinergizmo principu.

Linčži ir kordicepso micelis iš esmės veikia skatindamas jau funkcionuojančių ląstelių aktyvumą (NK ląstelių aktyvumas sustiprėja 20-100 kartų), o NK ląstelių taikiniai yra virusų bei auglių infekuotos ląstelės. Aktyvintos citokinų NK ląstelės ir pačios pradeda sintetinti citokinus tokius kaip, - IFNγ (interferoną alfa), TNFά (tumoro nekrozės alfa); Aktyvinimo pasekoje vyksta biologinio retikuloendotelinės sistemos aktyvumo pokyčiai bei naikinamos navikinės bei virusu infekuotos ląstelės; tokiu būdu pradedamas kontroliuoti naviko augimas.


Pagyvina ir suaktyvina organizmo galias kovojant su navikais (navikų apnuodijimas, jų ištirpinimas - nekrozė), padidina teigiamą organizmo autonominių galių aktyvumą naikinant navikines ląsteles vidutiniškai 82 proc.

Stabdo (inhibuoja) imunodepresanto produkciją navikinėse ląstelėse, padaro jas pažeidžiamas imuninių ląstelių - kilerių (žudikių), atstato ir sustiprina organizmo jautrumą navikinėms ląstelėms, sustiprina priešvėžinį imunitetą, šalina laisvuosius radikalus, sustiprina SOD (superoksiddismutazės) aktyvumą organizme, sumažina vėžinių ląstelių paviršinį potencialą, sukelia vėžinio genomo pakartotinę mutaciją ir net valdomą navikinių ląstelių žuvimo procesą (apoptozę). Taip pat suaktyvinama baltymo DNR, RNR sintezė kaulų čiulpų ląstelėse, paspartėja kaulų čiulpų ląstelių proliferacija, sustiprėja kaulų čiulpų kraujodaros funkcija.

 

Linčži rūgštis pajėgia naikinti vėžines ląsteles.

Bandymai su gyvūnėliais parodė, kad šis eliksyras stipriai stabdo (inhibuoja) daugelį vėžio rūšių, tarp jų 82,5 - 89,1 proc. efektyvus Raveiso vėžio atvejais; 58,7 - 76,2 proc. efektyvus leukemijos P - 388 atvejais; iki 62,1 proc. efektyvus kepenų vėžio AH - 13, AH - 7974, AH - 66F atvejais; 83,1 - 92 proc. efektyvus esant sarkomai (sarcoma) 180; 72,2 - 85,7 proc. efektyvus esant Erlicho ascitinei karcinomai (EAC); 42,7 - 56 proc. efektyvus esant ascitiniam kepenų vėžiui; 86 - 98 proc. efektyvus miofibroplastinės sarkomos atvejais.

Eliksyras sustiprina gydymo efektyvumą: vartojant preparatą radijo- ir chemoterapijos metu, pasireiškia inhibicinis priešvėžinis veikimas, tokiu būdu chemoterapijos efektyvumas padidėja 68,3 - 76,5 proc, chemoterapijos trukmė sutrumpėja 26 proc., radioterapijos efektyvumas padidėja 26,5 - 33,9 proc.

Vartojant preparatą po naviko pašalinimo operacijos, paspartėja reabilitacija ir žaizdų gijimas, o tai sudaro sąlygas greičiau pradėti chemo - ir radioterapiją.

Stabdo greitą naviko išplitimą: sudaro galimybę dalinai spręsti klausimą dėl ascito t.y skysčio sankaupų krūtinės ląstoje.

Mažina šalutines toksines reakcijas: po radio - ir chemoterapijos mažina atsiradusį toksinį poveikį, palengvina situaciją esant kaulų čiulpų slopinimui. Apie 82,6 - 86,3 proc. pacientų leukocitų skaičius išlieka normos ribose; 52,8 - 67,5 proc. nepasireiškia vėmimas, o kitiems vėmimas praeina per 3-4 dienas; 16,5-25 proc. pacientų nustoja slinkę plaukai; 96 proc. pacientų normalizuojasi mityba ir miegas.

Pagerina gyvenimo kokybę: viso ligos periodo metu pastebimas žymus pacientų gyvenimo kokybės pagerėjimas, pagausėja suvartojamo maisto kiekis, pagerėja miegas, atsiranda žvalumas, sustiprėja fizinės jėgos. 92 proc. pacientų normalizuojasi limfocitų skaičius, 58 proc. dingsta vidurių užkietėjimas, 73 proc. sumažėja skausmai, 65 proc. gulinčių ligonių pradeda atsikelti iš lovos ir vaikščioti.

Pailgėja gyvenimo trukmė: visiems gydymo metu vartojantiems šį preparatą pacientams, pailgėja anksčiau prognozuota gyvenimo trukmė.

 

 

 

3. Reguliuoja kvėpavimo organų sistemos ligas

Eliksyras „Feniksas" pasižymi puikiu trachėjos lygiųjų raumenų nuskausminamuoju efektu, stabdo astmą, pasižymi atsikosėjimą skatinančiu veikimu, šalina kosulį, veikia antiseptiškai, priešuždegimiškai, stabdo infekcinį procesą; padidina organizmo atsparumą įvairioms kvėpavimo sistemos ligoms; gaunami akivaizdūs teigiami rezultatai esant chroniškam bronchitui, bronchų astmai ir kitoms plaučių ligoms.

 

4. Apsaugo kepenis

Eliksyras „Feniksas" pasižymi antitoksiniu veikimu ir tausoja kepenis; suaktyvina kepenyse vykstančią vaistų ir toksinų apykaitą; apsaugo kepenų ląstelių struktūrą; efektyviai stiprina kepenų funkcijas.

Skatina pažeistų kepenų ląstelių atsinaujinimą. Sergant virusiniu hepatitu jo efektyvumas siekia 83 proc. Labai efektyviai veikia esant kepenų uždegimui, kepenų sklerozei, hepatitui B ir kitais atvejais.

 

5. Širdies ir kraujagyslių sistemos, smegenų kraujagyslių ligos

Eliksyras „Feniksas" pasižymi dvejopa reguliacija esant hipertonijai: jis efektyviai atpalaiduoja koronarines arterijas, išplečia kapiliarines kraujagysles, sumažina cholesterolio ir riebalų kiekį kraujyje, saugo nuo trombų susidarymo ir skatina jų rezorbciją, stimuliuoja kraujo cirkuliaciją, saugo miokardą nuo kraujo deficito (išemijos), ryškiai sumažina aterosklerozinių plokštelių susidarymą. Pasižymi puikiu papildomu ir profilaktiniu poveikiu sergant išemine širdies liga, esant miokardo hemodeficitui (išemijai), stenokardijai (krūtinės anginai), aterosklerozei, hipotonijai ir hipertonijai, hiperlipidemijai, encefalopatijai ir kitais atvejais.


 

6. Vartojamas cukrinio diabeto profilaktikai ir gydymui

Eliksyras „Feniksas" skatina gliukozės metabolizmo pagyvėjimą ir tokiu būdu mažina kraujo serume insulino koncentraciją, kuri priklauso nuo cukraus kiekio kraujyje; pasižymi ryškiu efektu tokiais atvejais, kaip cukrinio diabeto sukelta išeminė liga, hipertonija ir kitos. Be to, pajėgia atnaujinti pažeistas inkstų glomerulas, pasižymi dvejopu gydomuoju ir atstatomuoju veikimu nefrito, inkstų nepakankamumo, uremijos ir kitais atvejais.

 

7. Reguliuoja centrinę nervų sistemą, gerina miego kokybę, šalina klimakterinio periodo simptomus.

Eliksyras „Feniksas" pasižymi gebėjimu raminti nervus, malšinti skausmą; pastebimas žymus pagerėjimas nemigos, užmaršumo sindromo atvejais, esant galvos svaigimui, kelių sąnarių skausmui, įvairios kilmės skausmo sindromui, taip pat pasireiškus impotencijai, spermatorėjai ir kitiems sutrikimams; efektyvumas siekia iki 96 proc. Be to, puikiai veikia esant klimakterinio periodo simptomų kompleksui, kuris pasireiškia bendru nuovargiu, nervingumu, greitu susierzinimu, neramiu miegu arba nemiga, endokrininės sistemos pusiausvyros sutrikimu ir kitais.

 

8. Gelbsti esant nuovargio sindromui, piktnaudžiaujant alkoholiu, veikia kaip pagalbinė detoksikuojamoji priemonė.

Pervargimą dažnai sukelia nesaikingi sportininkų krūviai ir sunkus darbas; tai padidina laisvųjų radikalų kiekį organizme bei lipidų peroksidaciją. Eliksyras „Feniksas" pajėgia šalinti iš organizmo laisvųjų radikalų pereklių, tai reiškia, kad pašalinamos lipidų, peroksidacijos priežastys. Savo ruožtu organizmui susidaro palankios sąlygos ne tik greičiau atsigauti nuo pervargimo, bet ir išvengti išsekimo bei kitų simptomų.

 

Eliksyras „Feniksas" - kiek naudos vienoje dėžutėje?!

 

Veikia pervargimo, chroniško nuovargio atvejais.

Darbas naktinėje pamainoje arba naktis prie vaiko gali sukelti nuovargį. Užteks vienos dėžutės eliksyro „Feniksas", kad pašalintume nuovargį. Šis produktas taip pat tinka sportininkams, patiriantiems dideles perkrovas treniruotėse.

 

Pagerina miegą, reguliuoja nemigą.

Linčži, esantis eliksyro „Feniksas" sudėtyje, pasižymi nervų sistemą raminamuoju veikimu; pagerėja miego kokybė.

Reikia pabrėžti, kad eliksyras „Feniksas" suteikia žvalumo ne dėl hormonų ar kofeino veikimo, kurių jo sudėtyje nėra; miegas pagerėja dėl raminamųjų medžiagų ir kitų nstūrslių komponentų. Toks ryškus dvejopas efektas atsiranda dėl reguliacinio poveikio ir visų organizmo sistemų subalansavimo, tai - dvejopa reguliacija. Eliksyras „Feniksas" taip pat dvejopai reguliuoja kraujo spaudimą ir cukraus kiekį kraujyje.

 

Padeda nuo peršalimo.

Pradiniu peršalimo ligos periodu, kai atsiranda pirmieji peršalimo simptomai ir bendras negalavimas, suvartojus ½ flakono labai greitai galima atsikratyti ligos simptomų ir išvengti pagrindinės jos fazės.

 

Priešalkoholinis veikimas.

Suvartojus ½ flakono prieš alkoholio gėrimą, įmanoma išvengti pasekmių net viršijus alkoholio normą; lygiai taip pat, išgėrus ½ flakono eliksyro „Feniksas" po didelės alkoholio dozės, galima išvengti pagirių sindromo, kada skauda galvą, jaučiamas jėgų išsekimas, skausmai galūnėse ir kiti simptomai.

 

Akivaizdžiai šalina kosulio, dusulio (astmos) simptomus.

Nesiliaujantis kosulys vargina po peršalimo arba persirgus bronchų arba plaučių ligomis, lydimomis kosulio bei astmos. Tokiais atvejais reikia vartoti du kartus per dieną - ryte ir vakare. Beje, poveikis pastebimas jau pirmomis dienomis. Reikia vartoti ilgą laiką. Nuolat kosintiems vaikams jo poveikis yra labai ryškus.

 

Eliksyras „Feniksas" - tai klasikinis lydinys, idealus derinys senovinio Tradicinės kinų medicinos recepto ir moderniausių mokslinių biotechnologijų. Egzistuoja esminis skirtumas tarp Vakarų farmakologijos ir Tradicinės kinų farmacijos metodologijos ir ideologijos. Vakarų medicina ligos būseną ir sveikatą apibrėžia užšifruotais standartais, vartoja drastiškas priemones ligai sutramdyti, pasitelkdama antibiotikus, skalpelį ir radioterapiją, o kinų medicinos kultūra akcentuoja kompleksinę bendrąją reguliaciją, pabrėždama laipsnišką kiekybės perėjimą į kokybę, palaikydama ir puoselėdama šaltinių ir ištakų paieškas, pastangas visiškai pašalinti ligos priežastį. Vakaruose sveikatos palaikymo tradicija didelį dėmesį skiria „organizmo valymui" ir organizmo resursų „papildymui" (vitaminais, mineralais). Tačiau Vakaruose nėra supratimo - neteikiama reikšmės, nesuvokiama tokia organizmo funkcija kaip reguliacinė funkcija.

„Reguliacija" - tai pagrindas, pati reikšmingiausia TKM ir Tradicinės kinų farmacijos funkcinė paslaptis. Pasitelkus reguliaciją, organizme pasiekiama visiška pusiausvyra tarp stichijų, tarp žmogaus kūno vidinių sistemų, harmonizuojant „vidinę Visatą" , atstatant pusiausvyra tarp IN ir JAN.

Eliksyras „Feniksas" - tai unikalus senovinis receptas, puiki aukščiausios kokybės žaliava, moderniausia technologija - trys esminiai prioritetai, kurie eliksyrą „Feniksas" daro geriausią iš geriausių preparatų serijoje „reguliacija" tarp mūsų tradicinės sveikatinimo kultūros priemonių.