Dantų pasta su kordicepsu ir linčži

 

Dantu pasta 

Dantų pasta Feniksas - tai naujausias Fohow kompanijos mokslinio tyrimų instituto ekspertų komandos sukurtas produktas. Tai yra trečios kartos dantų pasta, kurios neįtikėtiną poveikį pajusite iškarto!

 

Jos sudėtyje yra kordicepso, linčži bei augalinių glikozidų ir fenolio ekstraktai. Mokslinių tyrimų dėka dantų pasta turi dvejopą reguliuojantį poveikį ir normalizuoja bakterinę burnos ertmės aplinką.

 

Ypatingą efektą sudaro kordicepso ir linčži savybės normalizuojant burnos ertmės aplinką.

Dvejopai normalizuodami bakterinį foną augaliniai glikozidai plius fenolas naikina žalingus burnos ertmės mikrobus, valo burną nuo pasitaikančių parazitų ir mažina pakartotiną mikrobų dauginimąsi.

 

Profilaktiškai stiprina dantis: kordicepso ir linčži ekstraktai sąveikoje su natūraliais augaliniais komponentais saugo ir padeda išvengti dantenų kraujavimo, burnos ertmės žaizdelių, parodontozės, nemalonaus burnos kvapo, dantenų skausmo, dantų karieso.

 

Valosi burnos ertmė , kordicepso ir linčži ekstraktai, augaliniai glikozidai ir fenolas efektyviai užtikrina sveiką burnos stovį, valo dantis, palaiko burnos švarą, saugo nuo mikrobų plitimo bei užtikrina sveikus dantis.

 

Kitos savybės: šalina niežulį ir patinimą įkandus uodams, naudojama esant nušalimams ir nudegimams, padeda išvengti randų, efektyviai padeda esant gerklės uždegimui, gydo burnos žaizdas. Dantų pasta efektyvi esant kojų dermomikozei, patinimams ir prakaitavimui.

 Tubelė 140g.