Arbata Fohow LIUWEI CHA

 

Arbata "Liuwei" - reguliariai vartojama yra naudinga stemplei, gerina virškinimą, atnaujina kraują, šalina sąstovio reiškinius, mažina karštį, veikia detoksikuojamai, pasižymi kosmetiniu poveikiu, padeda mažinti kraujo spaudimą, mažina riebalų kiekį kraujyje, papildo gyvybinę energiją, efektyvus diuretikas ir kt

Pakuotė: 25 arbatos pakeliai, 1 pakelyje - 2 g žaliavos.(1pakelis - 1 l.vandens)

Arbata "Liuvei" vienos „Fohow“ korporacijos mokslinio tyrimo įmonės - "Fohow" Sveikos mitybos produktų Mokslinio tyrimo instituto grupės specialistų daugiamečių nuoseklių tyrimų rezultatas. Receptas sukurtas iš šešių pagrindinių komponentų (skonių), vadovaujantis TKM (Tradicinės kinų medicinos) principais apie vaistų ir maisto vienovę. Arbatos sudėtyje atitinkamomis proporcijomis yra tokių žolinių augalų kaip Kininis kordicepsas ir Puer arbata (išlaikyta 3 metus ir ilgiau. Produkto skonis sodrus, saldokas, aromatinis. Puikus sveikatą palaikantis produktas, tenkinantis šiuolaikinio gyvenimo reikalavimus.

Saugojimo laikas: 36 mėnesiai nuo pagaminimo datos.

 

 

Pagrindiniai komponentai:

Puer arbata (Pu erh)

Dabartiniu metu įrodyta daugiau kaip 20 Puer arbatos poveikių žmogaus organizmui, tarp jų - skrandžio veiklos normalizavimas, svorio mažinimas, riebalų kiekio kraujyje mažinimas, aterosklerozės, koronarinės ligos profilaktika; mažina kraujo spaudimą, lėtina senėjimą, stabdo vėžį, mažina cukraus kiekį, lėtina žalingų bakterijų augimą, šalina uždegimą, mažina nikotino poveikį organizmui, šalina radiacijos padarinius, stimuliuoja CNS, vykdo dantų ėduonies profilaktiką, gerina regėjimą, palengvina virškinimą, veikia detoksikuojamai, apsaugo nuo vidurių užkietėjimo, skaido alkoholį, skatina šlapimo išsiskyrimą ir kt..

Kulkšnė (Astragalas). Stiprina iš vidaus ir išorės, šalina toksinus, diuretikas. 

Šalavijas šakniastiebinis. Atnaujina kraują, šalina sąstovio reiškinius, išsklaido navikus, malšina skausmą. 

Ženšenis. Užkerta kelią vėžiui, lėtina vėžinių ląstelių dalijimąsi, mažina riebalus kraujyje; pasižymi kosmetiniu poveikiu.

Chrizantemos žiedai. Stabilizuoja kepenų veiklą, gerina regėjimą, mažina karštį. 

Japoninis sausmedis. Mažina karštį, atvėsina kraują, šalina sąstovio reiškinius, detoksikuoja.
 

 

Arbatos užplikymas

Vienas arbatos pakelis užplikomas 3-4 kartus per dieną vieno­dais laiko tarpais. Kiekvieną kartą tas pats arbatos pakelis įmerkiamas į pilną karšto (apie 90°C) vandens stiklinę ir palaikomas 1 - 3 minutes (pirmą kartą užtenka pakelį palaikyti tik keletą sekundžių, kol vanduo nusidažo). Vakare arbatoje bus mažesnė kordicepso ir kitų sudėtinių dalių koncentracija, todėl miegas nesutrinka.

Vienas gydymo arbata „Liuvei" kursas - 25 dienos. Galima vartoti ir ilgiau.

 

Pastabos

Prieš pradedant vartoti kordicepso preparatus, tikslinga paskirti arbatos „Liuvei", nes ji pasižymi stipriu valomuoju poveikiu.

Rekomenduojama arbatos gerti ne vėliau kaip 18 val.

 

 

 

Arbata "Liuvei" (Fohow Liuwei Cha)

 

 Dabartiniu metu įrodyta daugiau kaip 20 Puer arbatos poveikių žmogaus organizmui, tarp jų - skrandžio veiklos normalizavimas, svorio mažinimas, riebalų kiekio kraujyje mažinimas, aterosklerozės, koronarinės ligos profilaktika; mažina kraujo spaudimą, lėtina senėjimą, stabdo vėžį, mažina cukraus kiekį, lėtina žalingų bakterijų augimą, šalina uždegimą, mažina nikotino poveikį organizmui, šalina radiacijos padarinius, stimuliuoja CNS, vykdo dantų ėduonies profilaktiką, gerina regėjimą, palengvina virškinimą, veikia detoksikuojamai, apsaugo nuo vidurių užkietėjimo, skaido alkoholį, skatina šlapimo išsiskyrimą ir kt..
Puer arbata paprastai turi keleto rūšių skonio, iš jų - saldaus, kartaus, aitraus, rūgštaus, "vandens skonio", "skonio be skonio" ir kt. Ypatingos prasmės turi "skonis be skonio" kaip absoliuti duoklė Čanj (Dzen) tradicijai. Kaip tik ši detalė daro Puer arbatą vieną iš brangiausių arbatos rūšių. Geriausia arbata turi daugybę subtilių aromatų ir skonio niuansų. Aromatai ir niuansai skirstomi į keletą pagrindinių rūšių: orchidėjos aromatas, finiko (datulės) aromatas, lotoso aromatas ir kamparo aromatas.
Puer rūšių arbata auginama Junnanjo provincijoje, Sišuan Banjna vietovėje. Kadangi nuo seno šios rūšies arbatą surinkdavo ir supakuodavo Puer vietovėje, arbata taip pavadinta šio miestelio garbei. Apskrities miestas Puer taip pat yra Puer Chani tautybės savivaldybės centras, priklausantis Symao rajonui. Jis įsikūręs Junnanjo provincijos pietuose, už 373 kilometrų nuo Kunjamino miesto. Senovinis miesto pavadinimas - Ninėr apskritis. Chani tautybės kalboje žodis Puer reiškia "kaimas ant vandens" su nežymiu prasminiu niuansu - "namas, tėvonija".
Puer arbatos istoriją galima atsekti iki Rytų Chanj dinastijos, tai yra daugiau nei prieš 2000 metų. Liaudyje užtinkama pasakojimų, kad jau tais laikais Puer arbatą augino Trijų imperatorių epochos strategas Čžugė Lianas; todėl manoma, kad Puer kultivuojama mažiausiai 1700 metų.
Tano dinastijos laikais Puer arbata vadinosi Buži, buvo auginama Injšėn vietovėje (vienoje klimato juostoje, kaip ir dabartinis Symao ir Sišuan Banjna). Injšeno arbata buvo Puer arbatos pirmtakas. Juanio dinastijos epochoje ją pradėjo vadinti arbata Pu. Ir tik Minų dinastijos Min Vanj metais ją pradėjo vadinti Puer arbata. Puer arbatos kultivavimas sužydėjo Cino dinastijos laikais. Knygoje "Rūmų pastebėjimai apie Puer priežiūrą" rašoma: "Puer auga ant vieno iš žinomiausių arbatos kalnų... 800 varstų aplink, šimtai tūkstančių kopia į kalnus, kad ją užaugintų". Šie laikai - tai Puer arbatos aukso amžius. Sy Mao ir Sišuan Banjna rajonai tapo pagrindine Puer arbatos žaliavos auginimo baze. Minų dinastijos epochoje iš Puer miesto nusidriekė tolyn šeši senoviniai arbatos keliai, kuriais Puer arbata buvo gabenama ir parduodama žemyninei Kinijai, Tibetui, Vietnamui, Birmai, Tailandui ir kitom šalims. Be to, ją taip pat transportavo jūra į Honkongo ir Makao salas, Pietryčių Azijos šalis ir net į Europą. Nuo 1897 metų iš pradžių Prancūzija, o vėliau ir Anglija įkūrė Sy Mao muitinių postus, tuo padidindamos Puer arbatos tolimąjį eksportą.

Arbata "Liuvei" - tai puikus sveikatą palaikantis produktas, tenkinantis šiuolaikinio gyvenimo poreikius.
Dabar gyvename išsivysčiusioje aukštos civilizacijos visuomenėje, todėl mūsų uždavinys kaip galima teisingiau spręsti klausimą apie rūpinimąsi sveikata: liga organizme vystosi dienomis ir metais, sveikata taip pat kaupiasi kiekvieną dieną.
Gausus maistas apkrauna blužnį ir skrandį. Labai riebus maistas gali sukelti hiperlipidemiją, kuri yra aterosklerozės priežastis. Savo ruožtu, aterosklerozė gali sukelti širdies ir smegenų kraujagyslių ligas - svarbiausią žmogaus sveikatos priešą. Labai kaloringas maistas taip pat padidina tikimybę susirgti storosios žarnos vėžiu, labai padidina galimybę susirgti krūties vėžiu; be to, yra tiesioginė priklausomybė susirgti tokiomis ligomis kaip kepenų suriebėjimas ar tulžies akmenligė.
Kai valgote maistą, prieš valgį arba po to jūs galite nuryti keletą gurkšnių arbatos "Liuvei", tai padės žymiai sumažinti organizme pasisavinamų riebalų kiekį. Tokiu būdu, arbata tikrai pasitarnaus kaip patikima apsauga nuo širdies ir smegenų kraujagyslių ligų, diabeto ir kt. Be to, arbata visada padės organizmui susidoroti su maisto virškinimu ir pasisavinimu skrandyje, apsaugos organizmą nuo riebalų kaupimosi ir celiulito atsiradimo.